• Главная
  • Дорослі і діти приречені дихати трупним смородом померлої сусідки у багатоповерхівці на вулиці Київський
17:26, 19 ноября 2018 г.
Надежный источник

Дорослі і діти приречені дихати трупним смородом померлої сусідки у багатоповерхівці на вулиці Київський

Дорослі і діти приречені дихати трупним смородом померлої сусідки у багатоповерхівці на вулиці Київський

У Кременчуці мешканці будинку Київська, 24 дихають трупним смородом. Це через померлу сусідку.

Нещодавно сусіди помітили, що мешканка однієї квартири зникла з вулиці, ніхто її не бачив вже тривалий час. Згодом відчули трупний сморід і запідозрили, що вона померла. Тому звернулися до правоохоронців, які відчинили двері і знайшли тіло померлої власниці квартири. Звернулися й до міського голови через службу допомоги мера Кременчужанам. Тіло, яке сильно розклалося винесли з квартири.

Коли виносили рештки, то весь під’їзд вкрився рідкими залишками.

Сліди неймовірно смерділи.

Фото надали мешканці будинку:

Хоча це прибрали, лишилася інша серйозна проблема. Цією рідиною насичилися домашні речі померлої. Після скарг, таки провели дезінфекційну обробку спеціальним розчином, але поверхневу. Речі потребують виносу з квартири та знищення, бо все рівно нестерпно смердюча трупна отрута небезпечна і уся залишилася у ковдрі та меблях. Комунальники пояснюють, що ця послуга коштує близько півтори тисячі гривень.

Але і це не все. У померлої досі не знайшлися родичі. А без власників квартири зайти у приватне помешкання і викинути власні речі та провести повну дезінфекцію комунальні служби не мають право. Хоча померла не мала нічого цінного в квартирі, її речі не можна викинути самовільно, навіть якщо вони небезпечні для живих.

При цьому на період санації вікна у квартирі мають бути відкриті. Відтак сусіди стали заручниками отруйної квартири - сморід йде через вікно і потрапляє до їх квартир. А також через двірні пройми потрапляє у під’їзд.

У відчаї, мешканці заліпили щілини дверей будівельною піною,це хоч трохи зменшило сморід. Хоч і без дозволів – іншого способу немає.

А от з вікном біда – трупна отрута розповсюджується навколо. Неможливо відкривати ані вікна, ані двері сусідських квартир.

Ще до всього цього у квартирах сусідів, що живуть через стінку, стало холодно, адже вікна в мороз наскрізь відкриті.

Тож мешканці будинку благають владу допомогти – єдиним шляхом для вирішення, є викинути речі з квартири та провести санобробку. Тож її потрібно провести до появи родичів. Адже,у разі якщо вони не відгукнуться, сусіди приречені на страждання. Як відомо трупний сморід дуже отруйний для людей.

Кореспондент 05366.com.ua звернулася за порадою до юриста. Відтак, юрист радить мешканцям якомога швидше збирати більше 80 % підписів мешканців будинку з проханням до виконкому без власників провести санітарну обробку квартири. З листом звернутися до влади. Такий лист надасть право вжити відповідних заходів без дозволу рідних. Адже даний порядок речей несе небезпеку для здоров'я та життя людей.

Що варто додати, так це – придивляйтеся за своїми одинокими сусідами. Адже в Кременчуці дуже частим явищем стає смерть одиноких людей у багатоповерхових будинках – служба ДСНС по кілька разів на тиждень повідомляє про знайдені трупи самотніх людей, зачинених у квартирі. Варто звичайно і підтримувати стосунки з сусідами, знати, чи є далекі родичі у них, їх телефон, тощо. На всяк випадок…

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#труп #кременчук #смерть #сусіди #київська24
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...