
09:26, 21 листопада 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці собака впав у глибоку яму, яка розташувалася посеред міста

У Кременчуці стався прикрий випадок, який добре закінчився.
Мешканка міста вигулювала собаку близько о 18 вечора по вулиці Олександрійській і її чорний лабрадор впав у глибоку яму. Тож жінка викликала рятувальників. Вони за допомогою спеціальної драбини витягли тварину на поверхню вже за пів години.
Як з’ясувалося яма була глибиною 4 метри.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня