
13:39, 25 листопада 2018 р.
Надійне джерело
Спортсменка з Горішніх Плавнів виборола «срібло» Чемпіонату Світу з боксу

У Нью-Делі відбувся Чемпіонат Світу з боксу серед жінок. У цих змаганнях участь взяла і спортсменка з Горішніх Плавнів Ганна Охота. Вона виступала у ваговій категорії до 48 кілограмів.
22 листопада спортсменка у півфіналі змагалася з японкою Мадокою Вада та перемогла її.
Вчора проходили фінальні бої. Ганна Охота билася проти індійської боксерки Марі Ком.
У фіналі спортсменка з Горішніх Плавнів програла, тому посіла друге місце на Чемпіонаті Світу з боксу.
За матеріалами інтернет-видання «Полтавщина Спорт».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня