• Главная
  • В Україні прийнято рішення про введення воєнного стану на кордоні з РФ. Що це значить для Кременчужан?
09:09, 27 ноября 2018 г.
Надежный источник

В Україні прийнято рішення про введення воєнного стану на кордоні з РФ. Що це значить для Кременчужан?

В Україні прийнято рішення про введення воєнного стану на кордоні з РФ. Що це значить для Кременчужан?

26 листопада в Україні прийнято рішення про введення військового стану на термін 30 днів. Щоправда лише на територіях прикордонних з Росією.

Президент Петро Порошенко повідомив:

«Запровадження воєнного стану передбачається виключно у випадку наземної операції регулярних військ РФ за межами ОСС та незаконно анексованого Криму в областях, які розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Харківська, а також Чернігівська, Херсонська області та внутрішні води Азово-Керченської акваторії. Саме там, де може бути нанесено удар.

Якщо нам вдасться уникнути цього сценарію, права і свободи громадян України не будуть обмежуватися. Указ передбачає право Президента, як тільки російський солдат перетне кордон, не втрачати жодної секунди для того, щоби забезпечити захист української землі»

Відтак Кременчук та Полтавська область не увійшли до списку областей, де щось змінилось. Тобто при сценарії, якщо Росія поступиться і не буде провокувати агресивні дії, кременчужани не відчують змін, - обіцяє Гарант. У той самий час у разі наступу, як наголошувалося на засіданні Верховної Ради у прибережних територіях можливе термінове реагування – військове протистояння. Припинення навчання дітей у школах та їх евакуація. Звісно всі гості країни будуть ретельніше перевірятися при в’їзді та виїзді.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#війна #війська #солдат #воєнкомат
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...