• Главная
  • Указ Президента України про введення воєнного стану не скасовує спортивні турніри
14:43, 27 ноября 2018 г.
Надежный источник

Указ Президента України про введення воєнного стану не скасовує спортивні турніри

Указ Президента України про введення воєнного стану не скасовує спортивні турніри

Верховна Рада України затвердила Указ Президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану в окремих областях країни.

Тому Міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці повідомив, що Міністерство молоді та спорту працює в штатному режимі. Реалізовуватимуться молодіжні заходи та проекти, проводитимуться та фінансуватимуться заплановані навчально-тренувальні збори національних збірних команд, виїзди на міжнародні змагання, крім Росії, спортивні та фізкультурно-оздоровчі заходи, передбачені в Єдиному календарному плані на цей рік.

Участь спортсменів-військовослужбовців та офіцерів ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, МВС, Держприкордонслужби, інших силових відомств у спортивних заходах в умовах воєнного стану – вирішується їхнім безпосереднім командуванням.

Також Указ Президента України не скасовує жодні спортивні турніри національного та міжнародного рівня, що заплановані до проведення в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській, Вінницькій областях.

Обмеження проведення масових спортивних заходів застосовуватимуться, коли буде інформація про серйозну небезпеку для громадян. Ця інформація повинна надійти від Служби безпеки України та правоохоронних органів.

Міністерство молоді та спорту, відповідні національні федерації з видів спорту та організатори змагань інформуватимуть суспільство про кожен такий випадок.

До того ж, при проведенні масових спортивних заходів посилять заходи безпеки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#воєннийстан #указ #президент #міністр #молодь #спорт #спортсмени #турніри #заходи #змагання
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...