• Главная
  • За допомогою карт "Visa" у кременчуцькому транспорті порахують пасажирів
08:55, 29 ноября 2018 г.
Надежный источник

За допомогою карт "Visa" у кременчуцькому транспорті порахують пасажирів

За допомогою карт "Visa" у кременчуцькому транспорті порахують пасажирів

Поки що мова тільки про облік пільговиків. Якщо все вдасться, то на картки переведуть усіх пасажирів.

У Кременчуці автоматизують систему відшкодування витрат за рахунок міського бюджету за перевезення пільгових категорій населення, повідомив на президії міськвиконкому мер Віталій Малецький. Мова про елктричний, автомобільний, міський та приміський транспорт.

Вже підписано меморандум з платіжною системою «Visa».

Поки що це буде лише системою для підрахунку кількості поїздок пільговиків за які як і раніше будуть відшкодовувати гроші.

У Кременчуці це 63000 пільговиків, яким роздадуть карти.

-Є два варіанти: списання з карти грошей, або інший, яким скоріш за все будемо користуватися – «система 1:0», коли просто зараховується проїзд. Усі такі одиниці проїздів рахуються і потім відшкодовуються, - зазначив Малецький.

На сесію у лютому планується підготувати проект рішення, а тому десь у цей час буде запущене «ноу-хау».

Подібний проект вже запущений у Тернополі, Києві та інших містах. Депутат Іванян наголосив, що він пропонувавподібний проект 2 роки тому. Але міський голова відхилив. Тепер же він вбачає, що даний проект, який міський голова назвав національним давав "путівку" комусь одному. Іванян наполягав, що як би пішли за його проектом, то мали би більший прибуток, адже за нинішніх умов прийдеться платити за послугу багато грошей. Іванян наполягав, що його проект більш вигідний і приніс би більше доходу ніж той, що тепер впроваджують і ще не пізно повернутися до нього, відмовившись від запропонованого мером.

Депутат Роженко спитав, чи буде це монетизацією?

На це Малецький повідомив, що монетизація не є вигідною. Адже монетизація означає, що кошти ми віддамо людям, але перевізники цих коштів не отримають, адже не всі користуються пільгою. Приватні перевізники будуть зобов’язані встановити валідатори у всіх маршрутках.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#проїзд #транспорт #карти #віса
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...