• Главная
  • Під час батьківської конференції учні Кременчуцького НВК №5 продемонстрували свої таланти та креативність (фото та відео)
15:08, 30 ноября 2018 г.
Надежный источник

Під час батьківської конференції учні Кременчуцького НВК №5 продемонстрували свої таланти та креативність (фото та відео)

Під час батьківської конференції учні Кременчуцького НВК №5 продемонстрували свої таланти та креативність (фото та відео)

«В житті у нас є дві людини

Нема й не буде їм заміни…»

Облітають останні осінні листочки, за вікном мете хурделиця, зима зустрічається з осінню, а Кременчуцький навчально-виховний комплекс №5 чекає гостей.

29 листопада у КНВК №5 відбулася батьківська конференція. До актової зали запросили батьків і учнів перших класів, вчителів початкової школи та адміністрацію.

Урочистий захід почався виступом завуча початкової школи Куки Лідії Василівни, яка привітала всіх батьків першокласників з приєднанням до великої дружньої шкільної родини. Не обійшлося і без вітань директора Оксаніченка Сергія Олександровича. Він звернувся із теплими словами до присутніх гостей та нагородив батьків і вчителів за активну участь у шкільному житті, творчість та креативність.

На порядку денному було питання «Сучасне покоління – покоління Альфа». Говорили про сучасних дітей, їх можливості та батьківський вплив на формування особистості.

Найбільшою цікавинкою конференції став концерт, підготовлений дітками разом із батьками.

Привітати гостей завітала східна красуня другого класу, багаторазова призерка обласних конкурсів, зі своїм неймовірним танком. Також прозвучали пісні: «Арменія», «Мама», «Солодощі». Ці пісні зачарували кожного слухача.

Із захопленням та насолодою споглядали за бальними танцями, гімнастичними номерами, сценками. Веселинкою вечора став номер «Бабушки-старушки» у виконанні учнів 1-Б класу.

Протягом концерту проявили свої таланти не тільки діти, а й їхні родини. Мами танцювали зі своїми синочками, татусі співали із донечками, а підтримували їх братики та сестрички.

Феєричним став фінал конференції з енергійним номером «Україно моя» учнями 1-І класі «Інтелект».

Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5Батьківська конференція КНВК №5

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кнвк5 #батьківськаконференція #батьки #учні #вчителі #адміністрація #діти #концерт #танці. пісні #сценки #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...