• Головна
  • Інвестору у Кременчуці нічого не буде, якщо зірве будівництво теплогенеруючої станції?
10:00, 3 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Інвестору у Кременчуці нічого не буде, якщо зірве будівництво теплогенеруючої станції?

Інвестору у Кременчуці нічого не буде, якщо зірве будівництво теплогенеруючої станції?

На депутатській комісії з питань ЖКГ сьогодні обговорювали безліч питань. Серед них – будівництво на території парку Індустріальному, що знаходиться за Молодіжним, теплогенеруючої станції.

Так у Кременчуці було проведено Інвестиційний конкурс і підприємство «Нове тепло» виграло у конкурсі.

Тож підприємство обіцяє побудувати об’єкт енергетичної інфраструктури (альтернативної енергетики), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які плануються побудувати на земельній ділянці площею 150,0 га, розташованої в межах земельної ділянки з кадастровим №5310436100:01:003:0003 (землі запасу) комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

Депутат Оксана Піддубна зауважила, що у договорі, укладеному з підприємством немає умов розірвання договору у випадку провини підприємства:

-Я і представник Вагонобудівного заводу піднімали на засіданні виконкому питання стосовно розірвання договору. Тобто немає пункту з умовами розірвання договору з міською радою при невиконанні договору.

Адже при 20000 грн статутного капіталу вони обіцяють побудувати теплогенеруючу станцію всього за 1 рік вартістю 1 міліард гривень.

У свою чергу депутати сказали, що вони почули Оксану Піддубну. Але не обговорювали дане питання.

Оксана Піддубна у свою чергу просила юрвідділ відпрацювати дане питання. Адже, у разі невиконання умов договору, компанія ніяк не відповідатиме за це.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #депутати #піддубна #новетепло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...