Інвестору у Кременчуці нічого не буде, якщо зірве будівництво теплогенеруючої станції?

Інвестору у Кременчуці нічого не буде, якщо зірве будівництво теплогенеруючої станції?, Эвелина Яблонська

На депутатській комісії з питань ЖКГ сьогодні обговорювали безліч питань. Серед них – будівництво на території парку Індустріальному, що знаходиться за Молодіжним, теплогенеруючої станції.

Так у Кременчуці було проведено Інвестиційний конкурс і підприємство «Нове тепло» виграло у конкурсі.

Тож підприємство обіцяє побудувати об’єкт енергетичної інфраструктури (альтернативної енергетики), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії, які плануються побудувати на земельній ділянці площею 150,0 га, розташованої в межах земельної ділянки з кадастровим №5310436100:01:003:0003 (землі запасу) комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

Депутат Оксана Піддубна зауважила, що у договорі, укладеному з підприємством немає умов розірвання договору у випадку провини підприємства:

-Я і представник Вагонобудівного заводу піднімали на засіданні виконкому питання стосовно розірвання договору. Тобто немає пункту з умовами розірвання договору з міською радою при невиконанні договору.

Адже при 20000 грн статутного капіталу вони обіцяють побудувати теплогенеруючу станцію всього за 1 рік вартістю 1 міліард гривень.

У свою чергу депутати сказали, що вони почули Оксану Піддубну. Але не обговорювали дане питання.

Оксана Піддубна у свою чергу просила юрвідділ відпрацювати дане питання. Адже, у разі невиконання умов договору, компанія ніяк не відповідатиме за це.

політика депутати піддубна новетепло
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
37 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии