
09:28, 4 грудня 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці п'яний чоловік знімав гроші в банкоматі і щось пішло не так

У Кременчуці п'яний чоловік знімав гроші з рахунку в банкоматі і щось пішло не так.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Кременчука.
На проспекті Лесі Українки чоловік намагався зняти гроші у банкоматі і коли щось пішло не так, почав з'ясовувати стосунки з працівниками банку. І у процесі перейшов до погроз про фізичну розправу.
Тож патрульні приїхали на виклик. Чоловіка вивели з відділення, доставили до райвідділку для складання адмінматеріалів.
Як все відбувалося видно на фото:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
12:34, Сьогодні
12:19, 19 червня
12:35, Сьогодні
15:08, Сьогодні
15:17, Сьогодні
4