
10:08, 4 грудня 2018 р.
Надійне джерело
15-річний кременчужанин пішов з дому, поки його шукала поліція, він сидів у сусідньому під'їзді

У Кременчуці 15-річний підліток на зло матері пішов з дому.
Вони посварилися і він о 20 годині залишивши вдома телефон пішов геть. Мати через майже 3 години звернулася до правоохоронців, о 23:30 його почала шукати поліція.
Як виявилося хлопець сидів ввесь час у сусідньому під'їзді і не хотів повертатися до дому через сварку.
Правоохоронці поспілкувалися з хлопчиною та з матір'ю, провели бесіду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
12:34, Сьогодні
12:19, 19 червня
12:35, Сьогодні
15:08, Сьогодні
15:17, Сьогодні
4