• Головна
  • Одні депутати пропонують заборону благодійності у лікарнях, інші - не заважати їм красти у хворих
18:04, 6 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Одні депутати пропонують заборону благодійності у лікарнях, інші - не заважати їм красти у хворих

Одні депутати пропонують заборону благодійності у лікарнях, інші - не заважати їм красти у хворих

Депутати бажають відмінити благодійні внески у медичних закладах Кременчука не дарма.

Так за тим, що повідомила депутат Тетяна Сідерка під час профільної комісії, так це те, що звіти про витрати благодійності не відповідають реальності. Вона наголосила:

- Я вже втомилася у ручному режимі вирішувати питання, коли привозять бабусю і з неї вимагають 350 гривень благодійного внеску, а якщо не заплатить, то до неї не підходять цілу добу.

Депутат Денис Терещенко заявив, що з бюджету будуть оплачуватися усі витрати для того, щоб припинилося здирництво. Спочатку пропонують розпочати з дитячої поліклініки, а згодом і всі лікарні перевести. За подрахунками членів їх профільної комісії всього це – 2 мільйони гривень потрібно.

Терещенко підкреслив, що депутати повинні регулювати те, куди витрачаються надходження. Адже за благодійні внески купляють собі кондиціонери в кабінеті, бензин, чай… Чому пацієнти мають платити за це? А це має розглядатися на депутатській комісії – чи потрібно їм те, чи інше.

 Терещенко на питання Віктора Калашника повідомив, що вони кілька разів ініціювали даний проект рішення. Але їх роботу блокують, адже вони депутати опозиції.

У багатьох містах України пішли вже на такий крок.

У Кременчуці подібне рішення діє у школах.

-   Прийшов час відмінити внески у медицині. У нас беруть дитину, ургентно ніби безкоштовно оперують, але потім виносять список величезний. На операції питають – вам нормальний наркоз чи дешевий?

 Віктор Калашник заперечив, що як би не збільшити фінансування самої установи, все рівно лікар, який отримує міні малку, буде шукати можливості для хабаря. А так як медики їдуть за кордон, то при прийнятті проекту рішення, всі лікарі уїдуть за кордон.

Терещенко запропонував, проект рішення треба взяти за основу, а потім розробити додаток, розібравшись.

-       А інакше, давайте завтра заявимо, що ми приймаємо бюджет і в ньому своїми прогалинами і заявами дозволяємо медикам брати гроші собі в кишені.

Адже є гроші показані і не показані, адже за наркоз беруть 600 грн, а щорічно проходить 20000 операцій (Ред. – 12 000000 млн гривень). Ці гроші не відмічені у звіті, який відділ охорони здоров’я надав депутатам.

Терещенко закликав розібратися у цьому питанні і почати процес. Адже за 3 роки не було перевірено медичні заклади. Можливо гроші можна буде знайти, знайшовши роздуті витрати.

Терещенко запропонував комісії, розібратися у цифрах бюджету до сесії, щоб доповідати відповідально.

Отже депутати погодилися з цією пропозицією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #заборона #комісія #благодійність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...