
13:56, 11 грудня 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці тролейбуси можливо їздитимуть у мікрорайон Петрівка (фото та відео)

Сьогодні Кременчуцьке тролейбусне управління провело тестовий проїзд електротранспорту в квартал 304. Наразі мешканців мікрорайону Петрівка поки що перевозять тільки маршрутками. Фахівці транспортної сфери Кременчука перевіряли технічну можливість запуску тролейбусного сполучення у цей мікрорайон, відповідність габаритів, швидкості та розміру нового електротранспорту даній ділянці автомагістралі.
Як повідомив керівник відділу транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслан Івашина, з фахівцями підприємства «Богдан» ведеться робота, що стосується посилення автономного ходу в новому електротранспорті. Адже потрібно це задля можливості забезпечити тролейбусним сполученням віддалені мікрорайони Кременчука, на автошляхах яких не прокладені тролейбусні лінії.
На сьогодні вивчається можливість запуску нового тролейбусного маршруту «1+» у квартал 304. Отож, жителі мікрорайону можливо зможуть користуватися комунальним транспортом, вартість проїзду в якому є набагато дешевшою, ніж у приватних маршрутках.
За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Перша страйкбольна гвинтівка: на що звернути увагу
Новини компаній
10:38
16:35
12 квітня
11:00
12 квітня
Оголошення
23:47, 12 квітня
25
13:10, 17 квітня
12:14, 9 квітня
13:20, 12 квітня
1