• Главная
  • Лікарі проходитимуть тестування, аби отримати професійну ліцензію
13:27, 10 января 2019 г.
Надежный источник

Лікарі проходитимуть тестування, аби отримати професійну ліцензію

Лікарі проходитимуть тестування, аби отримати професійну ліцензію

У 2020 році лікарі в Україні вимушені будуть пройти тестування, щоб отримати професійну ліцензію. Це тестування буде обов’язковим для всіх практикуючих лікарів, а за його основу будуть взяті завдання з ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок 3».

До 2024 року має запрацювати система, що дозволить краще контролювати українських лікарів. Ліцензуванням займатиметься Міністерство охорони здоров’я.

У Міністерстві працюють над нормативно-правовою базою, бо практика індивідуального ліцензування лікарів для нашої країни нова. Раніше ліцензії отримували тільки медичні заклади всіх форм, такі як кабінет сімейного лікаря чи лікарня вторинного рівня, за якими вже набирався склад лікарів і заклад починав надавати медичну допомогу.

Першими індивідуальну ліцензію отримають студенти, котрі поступили у 2016 році на магістерські програми. Для цього їм потрібно здати іспити на третьому та шостому курсах, а також в інтернатурі та резидентурі.

Що стосується видачі ліцензій практикуючим лікарям, то Міністерство охорони здоров’я збирається створити ліцензійну раду, в якій працюватимуть тридцять докторів. Раду набиратимуть за конкурсною основою, а виносити рішення по видачі ліцензії буде група з семи осіб.

Про це повідомляє МедПросвіта.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#лікарі #тестування #ліцензія #завдання #іспити #система #міністерствоохорониздоров_я #студенти #ліцензійнарада
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...