
10:42, 28 грудня 2018 р.
Надійне джерело
У Кременчуці з’явиться меморіальна дошка Ігорю Сердюку

На фасаді багатоповерхівки, що знаходиться в Кременчуці на перехресті вулиць Ігоря Сердюка та Героїв Небесної Сотні, встановлять пам’ятну дошку Герою України, учаснику Революції Гідності кременчужанину Ігорю Сердюку.
Наш земляк став учасником Революції гідності з перших днів Євро майдану. На майдані був прапороносцем 9-ї сотні самооборони. 18 лютого під час побудови барикад неподалік Маріїнського парку Ігор Сердюк загинув від пострілу в обличчя.
21 листопада 2014 Сердюку посмертно присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» – за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.
У червні 2015 року Ігора нагороджено посмертно медаллю «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП).
У 2016 році розпорядженням міського голови на честь Ігоря Сердюка перейменували вулицю Жовтневу.
За матеріалами прес-центру Кременчуького міськвиконкому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Перша страйкбольна гвинтівка: на що звернути увагу
Новини компаній
10:38
16:35
12 квітня
11:00
12 квітня
Оголошення
13:37, 12 квітня
13:37, 12 квітня
13:37, 12 квітня
19:24, 12 квітня