• Головна
  • Ще одній кременчужанці можуть присвоїти звання «Мати-героїня»
11:00, 28 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Ще одній кременчужанці можуть присвоїти звання «Мати-героїня»

Ще одній кременчужанці можуть присвоїти звання «Мати-героїня»

На наступній сесії Кременчуцької міської ради розглянуть питання про затвердження кандидатури кременчужанки Ірини Стеценко задля присвоєння їй почесного звання України  «Мати-героїня». Жінка виростила та виховала шість дітей, допомогла та продовжує допомогати їм зайняти гідне місце в суспільстві.

Згідно з Законом України «Про державні нагороди України» особі, удостоєній почесного звання, вручається нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого зразка. Окрім того, також виплачується одноразова винагорода, сума якої обчислюється  відповідно до Указу Президента України «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне  звання України «Мати-героїня», у десятикратному розмірі прожиткового  мінімуму,  встановленого  для працездатних осіб. А ще забезпечується іншими пільгами, передбаченими діючим законодавством.

Як повідомила начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Наталя Заводчикова, з 2017 року у Кременчуці сімдесят вісім багатодітних жінок отримали це почесне звання України.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кандитатура #кременчужанка #присвоєння #звання #матіргероїня #кременчук
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...