• Головна
  • На фасаді Кременчуцького льотного коледжу встановили меморіальну дошку Дмитру Мовчану (відео)
15:15, 4 січня 2019 р.
Надійне джерело

На фасаді Кременчуцького льотного коледжу встановили меморіальну дошку Дмитру Мовчану (відео)

На фасаді Кременчуцького льотного коледжу встановили меморіальну дошку Дмитру Мовчану (відео)

Пам'ять про подвиг загиблого героя АТО кременчужанина, льотчика-штурмана Дмитра Мовчана увічнена в пам’ятній дошці. Цю дошку відкрили на фасаді льотного коледжу Національного авіаційного університету.

Капітан Збройних Сил України, льотчик-штурман Дмитро Мовчан із перших днів бойових дій боровся за цілісність і незалежність України на сході нашої країни. У 2015 році в одному з боїв він отримав поранення. Після лікування та реабілітації знову повернувся на службу до 16-ої вертолітної бригади.  26 березня 2017 року загинув під час виконання службових обов’язків разом із іншими членами екіпажу вертольоту поблизу села Малинівка Слов`янського району Донецької області.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність та високий професіоналізм, виявлені під час виконання військового обов’язку нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Ім’я Дмитра Мовчана занесене до Книги пошани Полтавської області.

Меморіальні дошки Дмитру Мовчану також встановлять на фасаді ліцею №30 і Вищого професійного училища №7.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пам_ятнадошка #дмитромовчун #капітан #льотчик #льотнийколедж #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Комбат "Маґури" Ширшин подав рапорт через "дебільні завдання командування"
Мріяла про небо з 10 років: історія єдиної бойової льотчиці в українському війську
Портал «Дія» запустив нову онлайн-послугу для роботодавців: відтепер юридичні особи можуть безкоштовно отримувати відомості про військовозобов'язаних працівників зі спеціального реєстру
Ватикан оприлюднив перелік світових лідерів, які приїдуть на інавгурацію папи: Україну представлятиме Зеленський – Reuters
Оголошення
live comments feed...