«Люди з Кремня»: якщо б не музика, то Сергій Танчинець займався дизайном (відео)

«Люди з Кремня»: якщо б не музика, то Сергій Танчинець займався дизайном, Харченко Иона

Ведучий програми радіо NRJ «Люди з Кремня» Тарас Ільїн взяв інтерв’ю у лідера та вокаліста гурту «Без обмежень» Сергія Танчинця.

На концертах гурту панує досить позитивна та приємна атмосфера у залі, а музика сприймається навіть дітьми. Окрім того, на їхні концерти ходять трьома поколіннями. При цьому всі отримують задовлення від музики та виступу гурту.

Музикантам це надзвичайно подобається, тому вони хочуть втримати цю атмосферу та бажають, щоб людям на їхніх концертах було комфортно. Саме тому вони вирішили робити концерти в «сидячих» залах.

Музика обрала Сергія Танчинця чи навпаки? Хто надихнув музиканта до творчості? Коли вперше співак відчув себе знаменитим? Про теми пісень, найдивніші місця для натхнення, вірність – про все це і не тільки ви дізнаєтесь подивившись відео версію інтерв’ю.

Якщо б не музика, то виконавець був би дизайнером. Адже Сергій Танчинець раніше займався графічним дизайном, рекламною продукцією, поліграфією тощо. До речі, логотип гурту «Без обмежень» розробив саме він.

Чому гурт змінив назву? Що роблять музиканти «Без обмежень», коли рвуться струни на гітарах? На що Сергій Танчинець здатен заради кліпу? Відмінив би гурт «Без обмежень» свій концерт у Кременчуці, якщо б через 5 годин настав би кінець світу?

Все це і не тільки у програмі «Люди з Кремня».

радіо програма nrj людизкремня сергійтанчинець інтерв_ю кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(3 оценки)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
89 просмотров в январе
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии