• Главная
  • Добрі собаки: в Кременчуці лікуватимуть за допомогою тварин
14:33, 5 января 2019 г.
Надежный источник

Добрі собаки: в Кременчуці лікуватимуть за допомогою тварин

Добрі собаки: в Кременчуці лікуватимуть за допомогою тварин

Цього року в Кременчуці розпочнеться проект «Ангел анімалз України», який полягає у реабілітації дорослих та дітей за допомогою анімалотерапії. Це стало можливим завдяки програмі «Турбота».

Анімалотерапія – метод лікування та реабілітації за допомогою спеціально відібраних і навчених собак, коней і інших тварин.

Як повідомив голова громадської організації «Струни Серця», який керує проектом, Сергій Чирва, у програмі заплановані тренінги від Всеукраїнської асоціації каністерапевтів. Для цього необхідно підібрати собак, їхніх власників (кінологів) і психологів (реабілітологів).

Організатори проекту планують проводити роботу з травмованими військовослужбовцями, дітьми-аутистами та з ДЦП, а ще іншими особливими категоріями населення. У майбутньому, крім собак, до реабілітації планують залучати коней і бджіл.

На сьогодні організатори шукають:

-         волонтерів, які бажають працювати у цьому напрямі;

-         собак будь-якої породи, котрі легко спілкуються з іншими людьми та відрізняються добротою та ласкою.

Також організатори не виключають залучати до роботи собак з притулку.

Для тих, хто пройде відбір, проводитимуться тренінги, за допомогою яких можна отримати відповідні навички роботи. Заняття та проведення реабілітаційних заходів узгоджуватимуться зі зручним для волонтерів часом.

Окрім того, учасників АТО (ООС) також запрошують долучитися до співпраці в проекті: співпрацювати по реабілітації з дітками-аутистами чи ДЦП та іншими особливими потребами під час реабілітаційних заходів.

У майбутньому організатори планують тренувати собак-поводирів. Також вони націлені на створення робочих місць для кінологів, психологів, реабілітологів та учасників АТО, членів сімей загиблих.

Детальнішу інформацію можна дізнатися:

- за телефонами: 0505329250 та 0975787271;

- на сайті організаторів за цим посиланням;

- хештегом #kinddog4u в інстаграмі та фейсбук.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#проект #ангеланімалзукраїни #громадськаорганізація #струнисерця #реабілітація #дорослі #діти #анімалотерапія #собаки #тварини #тренінги #волонтери #кременчук
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...