• Главная
  • «Люди з Кремня»: «актор імпровізації повинен у собі поєднувати: актора, драматурга та режисера», – Олексій Курилко (відео)
13:24, 16 января 2019 г.
Надежный источник

«Люди з Кремня»: «актор імпровізації повинен у собі поєднувати: актора, драматурга та режисера», – Олексій Курилко (відео)

«Люди з Кремня»: «актор імпровізації повинен у собі поєднувати: актора, драматурга та режисера», – Олексій Курилко (відео)

У програмі радіо NRJ «Люди з Кремня» побував письменник, шоумен, музикант, актор театру імпровізації «Чорний Квадрат» Олексій Курилко.

Хоч «Чорний Квадрат» і театр імпровізації, проте текст народжується, а після цього його потрібно закріплювати. Більшість спектаклів написав саме Олексій Курилко. А ось інколи спектаклі народжувалися імпровізаційно.

Як говорить Олексій Курилко, актор імпровізації повинен у собі поєднувати: актора, драматурга та режисера.

За словами чоловіка, він виріс не в інтелігентній сім’ї. Що це означає? Як Олексій Курилко став актором? Звідки пішла назва театру імпровізації «Чорний Квадрат»? Що робить Олексій Курилко перед виходом на сцену? Чого ще не вміє робити актор, проте хотів би навчитися? Про імпровізацію, тайни «Чорного Квадрату», пропозиції роботи, зустріч Нового року – та ще багато іншого ви дізнаєтесь подивившись відео версію запису ефіру.

Олексій Курилко завжди мріяв зіграти Барона Мюнхаузена. Адже, як говорить актор, фільм дуже хороший та Янковський прекрасно зіграв.

За версією чоловіка, актор повинен володіти такими трьома рисами: почуття гумору; харизма; дисциплінованість.

Якщо б на землю летів астероїд і до зіткнення залишилося 10 годин, то Олексій Курилко зібрав би всіх рідних та близьких для нього людей. Після цього постарався б їх заспокоїти. Влаштував щось на зразок «бенкету під час чуми», щоб всі раділи та навіть святкували кінець світу. Чоловік спробував би, щоб вони на якийсь момент забули, що скоро все закінчиться.

Як говорить актор, з посмішкою хочеться піти і щоб все було добре. Ну, і ще, напевно, щось написав би. Раптом нас не буде, а прийдуть інші чудики. Нехай знають, що був такий Олексій Курилко і він щось там писав

До речі, у театру імпровізації «Чорний Квадрат» є спектакль, який так і називається «Кінець світу». Актори неодноразово думали про це. Кожен у цьому спектаклі грає свою історію.

Все це і не тільки у програмі «Люди з Кремня».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#радіо #програма #nrj #людизкремня #олексійкурилко #інтерв_ю #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...