• Главная
  • Сьогодні в Кременчуці відкриються три виставки
08:56, 23 января 2019 г.
Надежный источник

Сьогодні в Кременчуці відкриються три виставки

Сьогодні в Кременчуці відкриються три виставки

Сьогодні о 15 годині в Кременчуцькій міській художній галереї відкриються три виставки: «Обличчям до життя», «Виставка – пам'ять архітектора Петра Сєргеєва» та «Побач красу».

«Обличчям до життя» – це персональна ювілейна виставка картин Надії Нікітіної (Шацило).

В експозиції представлені соковиті квітучі натюрморти, ліричні пейзажі. Художниця працює в різних техніках: акварель, гуаш, пастель, олійний живопис та прийом «сухий пензель».

Особливе місце в багатогранній творчості займає портрет. Саме тому родзинкою виставки є серія портретів кременчужан: художників, поетів, відомих діячів та рідних серцю людей.

«Виставка – пам'ять архітектора Петра Сєргеєва» присвячена 90-річчю від дня народження відомого в Кременчуці архітектора Петра Сєргеєва. Чоловік автор проектів, яким притаманна локанічна геометрія форм, практичність і мінімалізм.

Кременчужани мають пам’ятати ім’я архітектора, за чиїми проектами практично відбудували та створили сучасне обличчя Кременчука і Горішніх Плавнів. Цю тему розкривають добірка фотографій Ігоря Носова та кілька графік Оксани Бойко.

А ось родина митця представила архівні фотографії, статті, серію акварельних етюдів та унікальних графічних замальовок з пленерів батька, портрети і барельєфи (з приватної колекції). Поруч з творчим доробком Петра Сєргеєва можна побачити прекрасні скульптури з дерева сина Сергія та іменні вишиті ікони доньки Тетяни.

«Побач красу» – персональна виставка декоративного мистецтва, лауреата премії Василя Симоненка Панченко Валентини. Картини з соломки і флористичний живопис майстрині з Лубен відомі в Україні та за її межами. Жінка відкрила у собі здібності флориста після виходу на пенсію. Самотужки осягла таємниці роботи з природним матеріалом, з соломкою. За 20 років провела понад 100 виставок. Три роки Валентина Панченко працювала керівником гуртка флористики в школі міста за трьохрічною авторською програмою.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#виставка #обличчямдожиття #картини #художниця #надіянікітіна #натюрморти #пейзажі #портрети #архітектор #петросергеєв #побачкрасу #валентинапанченко #кременчук
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...