У Кременчуці учасники АТО можуть здобувати освіту за рахунок міського бюджету

У Кременчуці учасники АТО можуть здобувати освіту за рахунок міського бюджету, Харченко Иона

У Кременчуці учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, можуть отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти міста.

На засіданні комісії по розгляду заяв від кременчужан із певним статусом вирішили, що четверо містян можуть скористатися цією місцевою пільгою та отримати фінансову підтримку з міського бюджету на відшкодування вартості навчання в ВНЗ Кременчука.

Можливість здобути вищу освіту в вищих навчальних закладах (ІІІ - ІV рівнів акредитації) міста за рахунок коштів міського бюджету надається учасникам АТО згідно з міською комплексною програмою «Захисник України». У квітні минулого року депутати міської ради затвердили цю програму.

Цього року в міському бюджеті на виконання програми соціального спрямування передбачається 90 тисяч гривень. Торік видатки становили приблизно 45 тисяч гривень. Ці видатки спрямували на відшкодування вартості навчання в вищих навчальних закладах Кременчука восьми учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції.

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

учасникиато вищаосвіта міськийбюджет вищізакладиосвіти місцевапільга місцевапрограма видатки кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
17 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии