• Главная
  • До Кременчуцького автомобільного заводу завітали курсанти (фото та відео)
14:44, 25 января 2019 г.
Надежный источник

До Кременчуцького автомобільного заводу завітали курсанти (фото та відео)

До Кременчуцького автомобільного заводу завітали курсанти (фото та відео)

До Кременчуцького автомобільного заводу завітала велика група курсантів другого та четвертого курсів Харківської Національної академії Нацгвардії України.

Майбутні армійці, перебуваючи на практиці у військовій частині 43059 Кременчука, попросилися на завод, щоб побачити, як збирається українська вантажівка, що стоїть на озброєнні Збройних Сил України, який їм належить експлуатувати і обслуговувати.

Під час цього заходу курсантам показали музей, головний конвеєр і навчальний центр автозаводу, експозицію цивільних і військових моделей автомобілів КрАЗ, експериментальний цех. Окрім того, для майбутніх армійців влаштували автошоу на випробувально-демонстраційному полігоні.

Можливість демонстрації технічних якостей КрАЗа на полігоні була під загрозою. Адже ні одна перешкода, крім гори, не проглядалося з-під щільної сніжної шапки. Проте досвідчений водій-випробувач, який із закритими очима визначить, що і де розташовано, продемонстрував курсантам прохідність всюдихода в реальних екстремальних природних умовах і бездоріжжі. Вони аплодували КрАЗу і водієві, особливо за підйом на гору в 60% у нереальних умовах.

Як наголосив керівник, офіцер групи із роботи з особовим складом військової частини Віталій Музика, цей автомобіль КрАЗ – найнадійніша машина на сході країни, де військовослужбовці несуть службу. На опорних пунктах, блокпостах, першої та другої лініях оборони авто доставляє пальне, продукти харчування, воду, забезпечує підвезення боєприпасів. Особливо вражає прохідність цієї техніки в суворих погодних умовах. Тільки таким автомобілем в екстремальних погодних умовах можна дістатися до пункту призначення. Також КрАЗи застосовували в якості тягача для вилучення автомобілів, що застрягли на кордоні Полтавської і Черкаської областей, та евакуації людей.

Дуже зацікавлені й уважні до дрібниць курсанти дякували за сприяння та можливість побачити все своїми очима.

Така взаємодія вузів і виробника дозволить підготувати більш кваліфіковані кадри, виключить багато зауважень військових, що виникають із-за недостатньої підготовленості до експлуатації автомобілів КрАЗ.

КурсантиКурсантиКурсантиКурсантиКурсантиКурсантиКурсанти

За матеріалами прес-центру ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#курсанти #краз #кременуцькийавтомобільнийзавод #захід #автошоу #музей #полігон #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...