Петро Порошенко хоче відставки Уляни Супрун

Петро Порошенко хоче відставки Уляни Супрун, Харченко Иона

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав електронного листа керівникам психіатричних установ. У цьому листі йдеться про те, що президент Петро Порошенко прагне відправити у відставку виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Про це повідомляє проект BIHUS.Info, публікуючи листа від 20 січня.

«Президент прийняв рішення про зміщення Супрун. Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджене з Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито) кримінальну справу у зв’язку зі зникненням грошей, призначених для закупки медикаментів. Це розкрила Рахункова палата», - йдеться у листі.

Також автор листа повідомляє, що вже відомо, хто очолить Міністерство після Супрун.

«Вже погоджена кандидатура наступного міністра. Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці», - йдеться у документі.

Сам Семен Глузман підтвердив в коментарі, що розсилав такого листа.

«Якщо залишиться Петро, то я приблизно розумію, кого можуть призначити міністром. Він – депутат, нормальна людина… Петро сказав її гасити вже. Але, очевидно, тиск іде якийсь. Американський тиск, очевидно», - сказав президент Асоціації психіатрів.

Про це повідомляє Українська правда.

асоціаціяпсихіатрів президент лист петропорошенко улянасупрун міністрохорониздоров_я відставка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
391 просмотр в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии