• Главная
  • З початку цього року більше 8 тисяч українців захворіли на кір
11:01, 27 января 2019 г.
Надежный источник

З початку цього року більше 8 тисяч українців захворіли на кір

З початку цього року більше 8 тисяч українців захворіли на кір

Кір – заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі й на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. 9 із 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені, кажуть лікарі.

Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до тяжких ускладнень – пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку – енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності і смерті. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору – вакцинація.

На кір з початку 2019 року захворіли 8,5 тисяч українців. Загалом цього року від ускладнень кору померло вже п'ятеро людей. У 2018 році кір забрав 16 життів.

Найвищі показники захворюваності у Львівській, Рівненській, Вінницькій, Хмельницькій областях та Києві. У Полтавській області по екстрених повідомленнях випадки захворювання на кір зареєстровано в Полтаві, Гадяцькому, Лубенському, Миргородському, Кобеляцькому районах.

У Міністерстві охорони здоров’я закликали батьків обов'язково вакцинувати дітей відповідно до термінів календаря щеплень і якомога швидше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кір #захворювання #ускладнення #вакцинація #батьки #діти #щеплення
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...