ХК «Кременчук» обіграв «Динамо»

Вчора в Харкові відбувся хокейний матч між ХК «Кременчук» і «Динамо»

Кременчук: Гордюшин (Петленко); Бойових – Грицьких, Севрюгін – Бєльський, Шпак – Горлушко, Савицький – Толстушко; Зайцев – Фурса – Кисельов, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильніков – Кривошапкін (А), Шиманський – Роганов – Єфімочкін.

МХК Динамо: Мамедов (Бандурян); Скрипець – Піддубний, Лісін – Бабчук, Забулонов – Наливайко, Шматько – Друбецькой; Чердак (К) – Новіков – Олійник, Кобиков (А) – Максименко (А) – Худяков, Халін – Сиротенко – Пойманов, Колядинський – Праведний – Геворкян.

У 33-му турі «Кременчук» на виїзді обіграв харківський «Динамо» з рахунком 5:2. Кременчужани набрали 72 очки після 32 ігор і займають третю сходинку в турнірній таблиці. За втраченими балами «городяни» відстають від лідерів «Дніпра» і «Донбасу» всього на чотири очки. З перших хвилин харків'яни спробували чинити гідний опір одному з лідерів чемпіонату і неодноразово здійснювали замах на ворота кременчуцького опонента. Однак перевагою володіли гості – Всеволод Толстушко в більшості відправив шайбу у сітку воріт Тимура Мамедова. А ще за дві хвилини своїм шансом скористався Руслан Єфімочкін і зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої – упродовж всього періоду харківський клуб намагався протистояти кременчужанам, але за п'ять хвилин до сирени «провалився» в обороні та знову пропустив ще дві шайби. На цей раз відзначилися Гліб Кривошапкін і той же Всеволод Тостушко, який знову реалізував чисельну перевагу.

За традицією цього матчу результативною виявилася тільки кінцівка періоду – на дубль від Володимира Чердака, який позбавив Микиту Гордюшина надії на «сухий» поєдинок, своїм точним кидком відповів Артем Шиманський, зробивши рахунок 2:5 і поставивши крапку в матчі.

Наступний матч ХК «Кременчук» зіграє 31 січня в Білій Церкві проти місцевого «Білого Барса». Початок гри о 18:45.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію