• Полтавські сумоїстки здобули медалі на Кубку Європи
13:38, 28 січня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавські сумоїстки здобули медалі на Кубку Європи

Нещодавно в Угорщині відбувся Кубок Європи з сумо. Участь у цих змаганнях взяли спортсменки з Полтави. Полтавські сумоїстки здобули чотири медалі різного ґатунку.

Тетяна Гільдієва виборола дві медалі. Спортсменка змагалася у ваговій категорії до 55 кілограмів у двох вікових категоріях: молодь (до 21 року) та серед дорослих. Серед молоді Тетяна стала другою, а ось серед дорослих – третьою.

Що стосується «золота» серед молоді, то його виборола Руслана Приходько. Сумоїстка боролася у ваговій категорії до 80 кілограмів. А ось перше місце серед дорослих у ваговій категорії понад 80 кілограмів здобула Тетяна Скирда.