• Главная
  • Кременчуцькій дитячій лікарні придбали сучасний аудіограф
08:40, 30 января 2019 г.
Надежный источник

Кременчуцькій дитячій лікарні придбали сучасний аудіограф

Кременчуцькій дитячій лікарні придбали сучасний аудіограф

Для отоларингологічного відділення Кременчуцької дитячої лікарні за кошти благодійної акції «Серце до серця-2018» придбали аудіограф. Завдяки цій медичній апаратурі спеціалісти проводитимуть діагностику слуху у дітей із певними вадами.

За медичною статистикою, наразі в Кременчуці на обліку в отоларинголога перебуває 83 дитини, з яких 58 – глухих і 25 – слабо чують.

До цього часу двічі на рік діти разом з батьками повинні були їхати в обласний центр, аби пройти діагностику слуху. Відтепер кременчуцькі спеціалісти на базі Міської дитячої лікарні проводитимуть цю процедуру за допомогою нової апаратури.

Ця подія є результатом успішної співпраці влади та громади. За одинадцять років волонтери та учасники благодійної акції зробили багато добрих і потрібних справ для маленьких кременчужан із вадами здоров’я. За зібрані під час акції кошти вже придбали чимало сучасної медичної апаратури, що працює в дитячих закладах охорони здоров’я Кременчука.   

Кременчук – місто щедрих і добрих людей. Адже щороку акція «Серце до серця» встановлює  нові рекорди. Особливою гордістю волонтерів і всіх учасників акції є те, що за її результатами Кременчук кілька років поспіль стає володарем відзнаки  ВБФ «Серце до серця» – «Золоте серце України».  Цю відзнаку отримують лише ті міста, в яких у  рамках акції збирають найбільше благодійних коштів.

Загальна сума зібраних коштів у 2018 році волонтерами акції «Серце до серця» склала 502 тисячі 518 гривень. Ця сума є найбільшою серед усіх областей України.

Придбання аудіографу можна вважати черговою перемогою  всієї благодійної спільноти Кременчука. Адже найближчим часом багато маленьких кременчужан із вадами слуху отримають кваліфіковану допомогу, а з нею – і нові шанси для  повноцінного життя. 

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дитячалікарня #лікарня #благодійнаакція #акція #серцедосерця #аудіограф #медичнаапаратура #діагностика #слух #діти #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...