• Главная
  • Лідер радикальної партії Олег Ляшко йде в президенти, щоб українців стало більше
13:40, 31 января 2019 г.
Надежный источник

Лідер радикальної партії Олег Ляшко йде в президенти, щоб українців стало більше

Лідер радикальної партії Олег Ляшко йде в президенти, щоб українців стало більше

30 січня до Кременчука завітав лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Народний депутат України хотів зустрітися з працівниками Крюківського вагонобудівного заводу.

Також на зустрічі були присутні депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук і представник Радикальної партії в Кременчуці Дмитро Кавунник.

У нашому місті Олег Ляшко вже не вперше. Минулого разу він був на Кременчуцькому автомобільному заводі.

Візит Олега Ляшка до Кременчука

Візит Олега Ляшка до Кременчука

На зустріч з кандидатом у президенти прийшло багато кременчужан, серед яких: представники працівників Крюківського вагонобудівного заводу, міської влади, засобів масової інформації – всі бажаючі зустрітися з ним.

На заході Олег Ляшко хотів дізнатися: «Які є замовлення? Скільки виготовляється вагонів? Скільки працює людей? Яка заробітна плата? Які проблеми? Яка треба допомога та підтримка, щоб робітники мали нормальну роботу, зарплату?» Попри це не було жодного представника керівництва підприємства, який би міг відповісти на ці дуже важливі запитання.

«Для Кременчука та України це надзвичайно важливі питання. До тих пір, поки не буде сильної економіки, сильної промисловості – до тих пір будемо бідними», – сказав Олег Ляшко.

Візит Олега Ляшка до Кременчука

Під час зустрічі, яка тривала більше години кандидат у президенти України поділився своїми планами на майбутнє щодо розвитку нашої країни та відновлення економіки.

«Я йду на вибори, щоб навести в Україні порядок. Спочатку політичний порядок. Без наведення порядку політичного не буде економічного зростання. Перші зміни до Конституції, які я ініціюю після президентських виборів – це скорочення чисельності депутатів Парламенту до 250 чоловік. Для того, щоб менше мільярдів витрачати на чиновників, а ці гроші спрямувати на перерахунок пенсій і збільшення зарплат», – ділився своїми цілями лідер Радикальної партії.

Також Олег Ляшко говорив і про: зміни до бюджету, перерахунок пенсій, підвищення зарплат, державну допомогу по догляду за людиною з інвалідністю, інфраструктуру для людей з інвалідністю,допомогу по народженню за дитиною, смертну кару, зменшення ціни на газ тощо.

Візит Олега Ляшка до Кременчука

«Моя політика президентська, щоб українців було більше», – наголосив народний депутат України Олег Ляшко.

Крім того, він хоче добитися ухвалення закону «Купуй українське, плати українцям», щоб наші підприємства мали замовлення, а люди – стабільну роботу та високу зарплату вдома та не їхали на заробітки закордон.

Кременчужани, погоджуючись і піддержуючи слова кандидата в президенти, аплодували йому.

Візит Олега Ляшка до Кременчука

«Колись Леонід Ілліч Брежнєв делегаткам з’їзду дарував по квітці. Ляшко, як Брєжнєв у молодості», – сказав кандидат у президенти Олег Ляшко. Тому на завершення заходу він та представники його команди Дмитро Кавунник і Ігор Мосійчук подарували всім присутнім у залі жінкам троянди.

Візит Олега Ляшка до Кременчука

Візит Олега Ляшка до Кременчука

Опубліковано на правах реклами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#народнийдепутат #депутат #лідер #радикальнапартія #кандидатупрезиденти #олегляшко #візит #зустріч #крюківськийвагонобудівнийзавод #кременчук
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...