Як у Кременчуці атовцям отримати санаторно-курортне лікування

Як у Кременчуці атовцям отримати санаторно-курортне лікування , Харченко Иона

Органи соціального захисту населення забезпечують громадян безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до медичних рекомендацій у порядку черговості. Постраждалі учасники антитерористичної операції мають право самостійно обирати санаторно-курортний заклад.  При цьому поділ путівки та передача її іншій людині не передбачається.

Для того, щоб одержати путівки, громадяни повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

Для взяття на облік забезпечення санаторно-курортним лікуванням людині чи її законному представнику необхідно подати:

- заяву;

- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;

- копію відповідного посвідчення, а учасникам бойових дій, людям із інвалідністю внаслідок війни та учасникам війни – копію військового квитка та копію документа, що підтверджує безпосередню участь у антитерористичній операції.

Людина, яка перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в органах соціального захисту населення, але в поточному році одержала безоплатну путівку, знімається з обліку. Повторне взяття на облік проводиться на підставі копії (дубліката) медичної довідки лікувальної установи за формою 070/о, що додається до попередньої заяви, якщо строк дії зазначеної довідки не закінчився.

За людиною, яка перебуває на обліку, але не отримала безоплатну путівку в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою № 070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився. Громадяни, які протягом шести місяців з дня закінчення строку дії довідки не поновили її, знімаються з обліку.

Детальнішу інформацію можна дізнатися в управлінні соціального захисту населення:

- громадяни, які зареєстровані в Автозаводському районі Кременчука, за адресою: проспект Свободи, 66, кімната 25 (телефон 75 86 82);

- громадяни, які зареєстровані в Крюківському районі Кременчука, за адресою: вулиця Івана Приходька, 90, кімната 118 (телефон 6 21 95).

За матеріалами прес-центру Кременчуцького міськвиконкому.

путівки санатарнокурортнізаклади учасникиато облік соціальнийзахист кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
33 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии