11:49, 1 лютого 2019 р.
Надійне джерело

ХК «Кременчук» переміг ХК «Білий Барс» у матчі Української хокейної ліги

ХК  «Кременчук» переміг ХК «Білий Барс» у матчі Української хокейної ліги

Вчора в Білій Церкві відбувся хокейний матч між ХК «Кременчук» і «Білим Барсом».

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко – Грицьких, Хришпенц – Бельський, Шпак – Горлушко, Савицький – Боєвих; Зайцев – Фурса – Кисельов, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильников – Кривошапкін (А), Шиманський – Роганов – Єфімочкін.

«Білий Барс»: Качула (Пеленський); Ядловський (А) – Васильєв, Логач – Грицюк, Гриценко – Таран (К), Гребеник; Куцевич (А) – Качан – Лесніков, Панченко – Ружников – Бородай, Панов – Дурдієв – Арабов, Ромахін.

Зустріч принципових суперників була з захоплюючим прологом – команди проводили третій поєдинок в січні-2019 і до цього обмінялися перемогами.

Цього разу кременчужани виграли 6:2 і набрали 75 очок. Цим наші хокеїсти скоротили відставання від «Донбасу» до двох балів, а від «Дніпра» – до шести. Проте херсонці зіграли на один поєдинок більше, тому «Кременчук» за втраченими очками відстає від них всього на три пункти.

Поєдинок в Білій Церкві «Білий Барс» розпочав з закинутої шайби – Назар Ружников вчасно здорово зіграв на добиванні, відкривши рахунок в матчі. А через три хвилини Іван Панов відправив у ворота Микити Гордюшина другу шайбу, чим забезпечив своїй команді непогану перевагу. Кременчужани мали непогані гольові моменти та володіли перевагою, але до першої перерви не змінили рахунок на табло.

На другий період команда ХК «Кременчук» вийшла з впевненим рішенням відігратися і під кінець двадцятихвилинки це дало свої плоди. Спочатку в меншості Олександра Качулу прошив Олексій Красильников, а після рахунок на табло зрівняв кращий бомбардир УХЛ в поточному сезоні Микола Кисельов. Таким чином, після 40 хвилин поєдинку, команди були змушені починати все спочатку.

Третя двадцятихвилинка стала бенефісом «Кременчука» - «городяни» змогли відправити у ворота Олександра Качули ще чотири шайби. На цей раз відзначилися Данило Фурса, Тимур Гриценко, Іван Савченко та Олексій Зайцев.

Вже 3 лютого о 16 годині в Херсоні ХК «Кременчук» зіграє проти «Дніпра».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію