
12:27, 6 лютого 2019 р.
Надійне джерело
На Полтавщині поїзд травмував жінку

Вчора, 5 січня, на залізничній станції «Полотна», що в селі Івашки, приміський пасажирський поїзд «Полтава-Гребінка» травмував жінку.
Потерпілу госпіталізували до Першої міської клінічної лікарні Полтави.
Затримки руху потягів не було.
Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
15:00
15 червня
Оголошення
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня