На Полтавщині у засуджених з’явиться більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

На Полтавщині у засуджених з’явиться більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області та філія Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області підписали Меморандум про співпрацю.

Цим Меморандумом передбачається надання безоплатної правової допомоги громадянам, які відбувають покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі, утримуються під вартою в місцях попереднього ув’язнення або перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації.

Пробація – система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого. Мету, завдання, підстави, види пробації, правовий статус персоналу органу пробації та суб’єктів пробації детально визначає Закон України «Про пробацію».

Така співпраця стане ще одним кроком до надання більших можливостей для засуджених у доступі до безоплатної правовоїдопомоги.

Основними напрямками співпраці в рамках Меморандуму є:

-налагодження взаємодії між інституціями;

-підготовка друкованих матеріалів та розповсюдження їх серед засуджених;

-проведення медіа та правопросвітницьких заходів.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: Полтава, вулиця Європейська (Фрунзе), 37/40.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації.

безоплатнаправовадопомога правовадопомога пробація меморандум співпраця засуджені напрямки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
19 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии