Оголошено конкурс на кращий проект меморіалу героїв Небесної Сотні та Революції Гідності

Оголошено конкурс на кращий проект меморіалу героїв Небесної Сотні та Революції Гідності , Наталья Огиенко

Художників та скульпторів запрошують взяти участь у Відкритому  конкурсі на визначення кращої проектної пропозиції меморіальної форми (комплексу) для увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників  Революції Гідності в Україні.для встановлення в Кременчуці.

Початок прийому конкурсних робіт з 20 лютого 2019 року. Прийом конкурсних проектних пропозицій триватиме три місяці – до 21 травня.

Учасниками Конкурсу можуть бути окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи.

Терміни для подачі заявок на участь у конкурсі – протягом всього періоду конкурсного проектування з моменту оголошення конкурсу.

Заяву на участь у конкурсі можна подати на електронну пошту:[email protected] В темі листа вказати «заява на участь у конкурсі». В заяві бажано вказати номери контактних телефонів, адресу учасника, місце роботи, посаду та електронну пошту. Можна також відправити заявку на участь поштою чи принести особисто до управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Управління знаходиться за адресою: 39600, Полтавська обл., Кременчук, пл. Перемоги, 2, каб. 221, телефон: (0536) 74-18-58 та (0536) 74-03-75. 

Після подачі заяви всі зареєстровані учасники отримають вихідні дані конкурсу для здійснення проектування.

Організатор конкурсу:виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Більш детально з умовами можна ознайомитись за посиланням

конкурс проект меморіал героїНебесноїСотні РеволюціяГідності
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
18 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии