"Місто для Людей": сплачуєш вчасно - отримуєш результат

Одним з найпоширеніших питань, з якими громадяни звертаються до керуючої компанії, є питання щодо об'єму виконаних робіт. Як наявність боргів за комунальні послуги впливає на кінцевий результат, нам розповіла головний інженер керуючої компанії «Місто для людей Кременчук» Наталія Щербакова.

З якими проблемами доводиться стикатися компанії під час обслуговування житлового фонду?

Зробити ремонти одразу в більш, ніж 400 будинках, які десятиріччями до цього доглядалися не належним чином, просто неможливо. Однак, ті чи інші види ремонтних робіт ми провели в усіх багатоповерхівках, які знаходяться у нас на обслуговуванні. Зношеність житлового фонду призвела до того, що майже у 40 відсотках будинків траплялися аварійні ситуації, такі як прориви каналізації, теплотрас, холодної води, чи зупинка ліфтів.

Аварійні заявки - це, в першу чергу, ремонт та заміна аварійних ділянок усіх інженерних мереж, які виконувались в обов’язковому порядку. Варто зазначити, що це був як аварійний, так і поточний ремонт. Капітальні ремонти ми не виконуємо і ця послуга не входить в тариф.

Для усунення аварійних ситуацій, у нас є спеціалізована аварійна бригада, - механізований підрозділ цілодобової аварійної служби, що бере участь в оперативному усуненні причин аварії або запобігання поширення її наслідків.

Цієї зими ми зіткнулися з величезною кількістю замовлень на ремонт покрівлі. Майже 38 відсотків кременчужанскаржилися на її протікання. Зрозуміло, що той жахливий стан, в якому перебувають більшість будинків, неможливо покращити клаптиком рубероїду чи одним листом шиферу. До того ж, ремонти покрівлі проводять зазвичай за відповідних погодних умов.

Фахівцями компанії, на регулярній основі, проводиться детальний огляд будинків. Це дозволяє своєчасно виявляти дефекти, встановлюючи при цьому можливі причини їх виникнення, після чого визначається технічний стан будівлі, розробляється план, перелік і склад робіт по усуненню всіх знайдених дефектів.

Дізнатись, чи внесли вашу заявку в план, можна, залишивши запит за телефонами цілодобового колл-центру, або звернувшись доЦентру обслуговування клієнтів. Також ви маєте можливість скористатися формою зворотного зв’язку на нашому сайті, або написати нам на нашу сторінку у Фейсбуці.

В минулому році ми відремонтували частину дахів, однак в процесі роботи відсіялось декілька недобросовісних підрядників, а за окремими адресами ми змушені були наполягати на проведенні повторного ремонту, щоб усунути недоліки, які проявились після дощів. Усього в 2018 році було відремонтовано понад 6,5 тисяч квадратних метрів рулонної та шатрової покрівлі.

Окрім цього, у разі необхідності проведення капітального ремонту, ми можемо інформувати департамент житлово-комунального господарства про такі будинки з проханням включити будинок у перелік капітальних ремонтів.

Ми відкриті до діалогу з ініціативними групами та представниками будинків, враховуємо їхні побажання та, за потреби, зробимо перерозподіл коштів, спрямувавши їх на найбільш вразливі ділянки.

Яка ситуація у вас з кадрами? Чи повністю укомплектовано штат?

Ситуація з кадрами в Кременчуці непроста. Дуже складно знайти кваліфікованих та відповідальних робітників. З деякими робітниками нам довелось попрощатися. Це, в першу чергу ті, хто не дотримувався правил трудової дисципліни, та на яких надходили скарги від мешканців.

Термін, штатна чисельність для нас, як для приватної компанії, не є релевантним. Якщо для реалізації певного завдання нам не вистачає наявних людських ресурсів, ми залучаємо додатковий персонал, в тому числі підрядні організації. Знайти порядного підрядника, який якісно виконує роботу, також завдання не з простих, але ми над цим постійно працюємо. Якщо не знаходимо таких в Кременчуці, шукаємо по всій Україні, в тому числі і за рахунок проведення всеукраїнських тендерів. Так наші клієнти отримують якісні послуги за меншу ціну, аніж іноді пропонують місцеві постачальники.

Велика кількість нарікань протягом року надходила на якість прибирання будинків та прибудинкової території. Як ви вирішуєте цю проблему?

Ми серйозно ставимось до кожної заявки, яка фіксується в нашій системі або надходить нам через інші канали зворотного зв’язку. Ми перевіряємо факти. Для цього в нас є менеджери з домоуправління житлово-комунальним господарством, вони перевіряють якість прибирання на закріплених територіях. Там, де виявлено недоліки, ми вживаємо відповідних заходів від проведення додаткового навчання і ротації персоналу, до винесення доган та позбавлення премій. Бувають і ситуації, які пов’язані з природнім рухом кадрів – хтось захворів, хтось пішов у відпустку. У такому разі ми складаємо графік прибирання бригадним методом.

Чи вчасно ваші клієнти сплачують за послуги з утримання будинків?

Так, середній показник платежів населення – 85 - 90%, бувають місяці, коли й вище. Зрозуміло, що чим вищий відсоток платежів у будинку, тим більші обсяги робіт ми зможемо там провести.

Як ви боретесь з боржниками?

Ми використовуємо всі можливі канали впливу – вказуємо суму боргу у квитанції, надсилаємо повідомлення, дзвонимо та нагадуємо про необхідність погашення боргу, проводимо бесіди. Якщо власник житла не може оплатити всю суму заборгованості, пропонуємо укласти з нами договір реструктуризації, що надасть йому можливість користуватись субсидією.

Люди повинні пам’ятати,якщо не сплачувати за користування ліфтами, то вони можуть бути зупинені; якщо не обслуговувати інженерні мережі, електрощитові, то рано чи пізно вони вийдуть з ладу і користувач не зможе отримувати ресурс від партнерських організацій. Обов’язок керуючої компанії – забезпечити нормальну роботу і задовільний стан усіх спільних комунікацій.

Маніпуляції, що ми нічого не робимо, дуже легко розвіюються питаннями: чи працює у вашому будинку ліфт, чи горить світло на сходах, чи теплі батареї та ін. Якщо послуги з утримання не надаються, організм будинку починає «хворіти». Саме від кожного з мешканців будинку залежить, чи буде їхнє житло комфортним для життя. Усвідомлення, що жителі відповідальні за підтримання у належному стані спільного майна, в тому числі і за рахунок своєчасної оплати послуг керуючої компанії, - це важливий крок до підвищення громадянської свідомості. А в перспективі наша мета – навчити клієнтів ставитись до спільного майна так само відповідально та дбайливо, як і до власних квартир.

Є ПИТАННЯ?

Телефонуйте нам за номером: 0673414141

Пишіть на email: [email protected]

Інформація про компанію «Місто для людей»:

«Мiсто для людей» – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, діючий в Києві і в 9 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більшніж 10 компаній і управляє 12 млн.кв.м житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує більше 2 500 різних фахівців, «Мiсто для людей» обслуговує більше 224 000 клієнтів у більш ніж 4000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків та прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних і пожежних систем, а також ремонт будинків і експлуатацію ліфтів.

керуючакомпанія головнийінженер питання відповіді містодлялюдей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
58 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Цілюща ікона
Водосвятний молебень сьогодні, 13 липня, провели у Полтаві. Таким чином відзначили День вшанування Горбанівської ікони Божої матері. Це зробили біля джерела, яке розташоване неподалік Богородицького Горбанівського монастиря.  Як відомо, Полтавщина славиться тим, що саме тут була знайдена Горбанівська Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці. Її виявили ще на початку XVIII століття (за іншими даними - в першій половині ХVII століття). Знахідку знайшли в околиц...
Бюджетне навчання
В Україні триває зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Утім, щоб вступити до вищого навчального закладу (ВНЗ) на бюджет, необхідно набрати мінімум 125 балів. Про це повідомляє «Освіторія».   Як зазначається, мінімальний бал зі ЗНО (125 балів) діятиме не для всіх спеціальностей. Наприклад, щоб безкоштовно вчитися на стоматолога, медика, або педіатра, мінімальний бал ЗНО має бути 150. Ті, хто планують вступати за спеціальностями «Право», «Публічне управління...
Дорогий карантин
Бізнесменів по всій Полтавській області поліція нині перевіряє на дотримання карантинних обмежень. Копи заходять з перевірками до закладів харчування, торгівлі та нічних клубів, передає прес-служба Нацполіції у Полтавській області.   Як зазначається, протягом останнього часу поліція встигла скласти п’ять адміністративних протоколів.   За словами заступника начальника поліції Полтавщини Олексія Манжиєвського, рейди відбулися цими вихідними. Порушення карант...
Общество
Як повідомляють в НКРЕКП, з 1 серпня 2020 року збільшиться тариф НЕК “Укренерго” на передачу електроенергії на 54,6%. Чому збільшать ціни, бо є борги. В комісії пояснюють, що в "Укренерго" є заборгованість перед власниками сонячних батарей.  Тому інші споживачі будуть платити дорожче. Спочатку хотіли підвищити вдвічі, але потім скинули ціну.  Розраховували тариф на послуги з передачі електричної енергії з огляду на нові зміни в законодавстві. Уряд хоче зме...
«Замінувала» квартиру
У Горішніх Плавнях 45-річна місцева мешканка зателефонувала до поліції і повідомила про «замінування» своєї квартири. А саме вчора, 12 липня, на вулиці Космонавтів, близько 20:25, передає прес-служба Нацполіції у Полтавській області.  Як зазначається, поліція встановила, що до них телефонувала саме ця жінка. В її приміщенні правоохоронці провели невідкладний санкціонований обшук. Утім, жодних вибухонебезпечних предметів так і не знайшли. Навіщо жінка повід...
Тестування
Сьогодні, 13 липня, випускники шкіл в Україні здають зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з біології. Всього для проходження тестування зареєструвалися 113 895 осіб, передається на сторінці «Міністерство освіти і науки України» (МОН) в соцмережі Facebook.   Як зазначається, для проходження сьогоднішнього ЗНО створили 7 711 аудиторій у 486 пунктах тестування. Цьогорічне ЗНО проходить в умовах карантину у зв’язку з коронавірусом в країні та світі. Всіх учасни...
Общество
Євген Комаровський в інтерв'ю каналу "Politeka Online" повідомив, що молодь та діти не є в групі ризику. А тому закривати школи та навчальні заклали не слід було, переконаний дитячий лікар та телеведучий. Замість цього треба було обмежити пересування людей похилого віку. Комаровський називає закриття шкіл страшною помилкою. Можна було б обмежити пересування людей з груп ризику, виділивши для них ї окремі години відвідування магазинів та аптек. А от діти не...
Смерть в авто
У нашому місті сьогодні зранку, 13 липня, чоловік помер прямо за кермом автомобіля «Daewoo». Це сталося на вулиці Профспілковій, передається в групі «ХК» в соцмережі «Instagram».    Як зазначається, чоловік стало погано і він врізався в паркан. Швидка медична допомога, яка приїхала на місце події, констатувала смерть чоловіка.    У коментарях до посту мешканці міста висловлюють свої співчуття рідним і близьким загиблого…
Общество
"Доктор, я ходить буду? Разве только под себя. А плавать? Если будете много ходить под себя". Такими анекдотами встречает пациентов известный остеопат, хиропрактик, мануальный терапевт Олег Николаевич Дричак. "А еще он иглотерапевт, кинезиолог, реабилитолог. Живет в городе Березань, Киевской области. Нашла его в Тик-токе. На видео он снимал, как работает с позвоночником.  Подобных методик не встречала, поэтому решила, что обязательно поеду к нему", - говор...