Депутати створили відділ при виконкомі з легалізації праці. Чи не буде це утиском бізнесу?

Депутати створили відділ при виконкомі з легалізації праці. Чи не буде це утиском бізнесу?, Эвелина Яблонська

У Кременчуці з’явиться новий орган, який наразі складатиметься з двох посадових осіб.

У їх обов’язки входитиме легалазація найманої праці. Вони шукатимуть на підприємствах неоформлених офіційно працівників. Для цього на сесії депутати розширили штат виконкому.

У пояснювальній записці до проектуйдеться про те, що виконком має право перевіряти установи та організації всіх форм власності, а також ФОП, які використовують працю найманих працівників.

Щоправда депутат Оксана Піддубна цей проект рішення не підтримала. Адже у ньому йдеться про те, що штрафувати роботодавців можуть спеціалісти Управління Держпраці за підписом міського голови.

Піддубна заявила, що цей проект рішення є розплідником корупції. Адже штраф, який складав би більше 120 тисяч гривень можна і не призначати, «легше заплатити 5 чи 10 тисяч гривень».

Це тиск на малий бізнес, - заявила депутат Піддубна.

Віталій Малецький пожартував, мовляв, якщо у Піддубної теж є неоформлені працівники, то інспектори прийдуть до неї. Натомість додав, що раніше у місті працювала робоча группа, яка принесла доволі непогані результати, тому він вважає за потрібне впровадження перевірку підприємств на постійній основі.

депутати робота гроші праця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
68 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии