"Баба базарна" та інші "гріхи" не дали кременчуцькому депутату стати суддею ВС

"Баба базарна" та інші "гріхи" не дали кременчуцькому депутату стати суддею ВС , Эвелина Яблонська

Нарешті стала відома доля депутата міської ради Руслана Ульянова у Верховному Суді.

«Баба базарна» - такі слова не може ні писати, ні вимовляти державний посадовець. Такого висновку дійшов пан Ульянов, але здається запізно. Як не обіцяв він суду, що більше не буде так робити, це не вплинуло на їх рішення позитивно.

Депутат Ульянов у Кременчуці є радником міського голови з юридичних питань. Між іншим він та його дружина мають юридичні фірми.

Колись пан Ульянов мріяв стати прокуром Кременчука, а вже згодом вирішив запропонувати себе на посаду судді Верховного суду.

Але доброзичлива Громадська рада доброчесності накопала на пана претендента цілу низку негативних вчинків. Про це вони надали звіт до комісії.

Так на комісії доповідач зачитала справу Ульянова.Тож йшлося про випадок, коли він назвав депутата міської ради бабою базарною. Також це не були єдині словоблуддя: декого з кременчужан він посилав у різні напрямки з кількох букв. Декого називав чуділом.

Ульянов пояснив, що деякі висказування у соцмережі, які були розповсюджені по різних групах у 2014-15 рр  на його думку, розповсюджувалися зі сторінки-двійника. Але основні він визнавав своїми

Щодо висказування про бабу базарну, Ульянов пояснив, що це фразеологізм:

-         - Я не мав допускати такі вислови.  Як депутат я міг це казати, а як особа, що претендує на державну справу, то мені слід було утриматися від подібних висловлювань.

Дуже наполегливо і відчайдушно Ульянов повторював, що визнав свою помилку. Також він додав, щопопри його висловлювання, проти нього ведеться інформаційна атака. Ні би то про нього почали писати замовлену інформацію різні видання, такі як Антикор та інші.

Рада доброчесності також і вказувала на те, що завдяки посаді депутата та радника мера з юридичних питань, його фірми отримували гроші від комунальних підприємств за ніби то надання юридичних послуг. Мова про суми більше ніж 200 тисяч гривень на рік. При цьому за їх даними послуги не надавалися у такій кількості. Тобто Ульянова підозрювали у використанні свого становища у власних цілях.

Комісія заслухавши пояснення депутата вийшла на нараду.

Після повернення кременчуцькому депутату оголосили рішення: Руслан Ульянов не може стати суддею Верховного суду.

суд Ульянов депутат комісія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
98 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии