Корейці візьмуться за систему кременчуцького водопостачання? У місті вдбувся екологічний форум

Корейці візьмуться за систему кременчуцького водопостачання? У місті вдбувся екологічний форум

Компанія «Міжнародна екологічна безпека» проводить у Кременчуці форум «Водний ресурс – основа нашого життя».

Разом з Кременчуцькою міською радою, Корейським бізнес-клубом в Україні, Інститутом розвитку Кременчука та Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського на форумі шукали вирішення проблем якості водних ресурсів і шляхів покращення їх стану.  

Комунальники, бізнесмени та науковці взяли участь у заході.

Як пояснив віце-мер Володимир Пелипенко, Кременчук має істотне навантаження викидів у довкілля у зв’язку з великою кількістю промислових підприємств на території. Тож усі надбання у сфері збереження екології Кременчуку потрібні.

Заступник міського голови Валерій Декусар та технічний директор КП «Кременчукводоканал» Сергій Галка розповіли про стан та основні проблеми системи водовідведення та водопостачання Кременчука. Якість води у Дніпрі дуже погіршується.

Технічний директор КП «Кременчукводоканал» Сергій Галка розказав про низку проблем системи водопостачання та водовідведення.

Науковець Володимир Никифоров проінформував про те, що синьо-зелені водорості, які катастрофічно ростуть у р. Дніпро можна утилізувати і видобувати біогаз.

Представники компанії «Міжнародна екологічна безпека», «Корейського бізнес клубу в Україні» проінформували про новітні технології, які застосовуються на шляху покращення стану водних ресурсів, технологічних рішень водопідготовки, водопостачання та водовідведення.

бізнес екологія гроші вода Дніпро
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
63 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии