Комунальну стоматологічну філію у Кременчуці відкрили на 5 поверсі, а рентген - на 1-му

Комунальну стоматологічну філію у Кременчуці відкрили на 5 поверсі, а рентген - на 1-му, Эвелина Яблонська

Міськвиконком повідомляє про відкриття у містівідділення Кременчуцького міського стоматологічного центру за адресою, проспект Лесі Українки, 15/8 у міській поліклініці, що на Молодіжному. Розташована філія на 5 поверсі. А рентген - на першому поверсі! Ліфт перевозить не більше 2 осіб і потребує приведення до ладу. Все для пенсіонерів та інвалідів!

Як відомо за рішенням міської влади, за підтримки більшістю голосів депутатів у місті закрили чотири стоматологічні поліклініки, натомість лишили одну – на вулиці Київській. З неї зробили центр, а на місці трьох поліклінік зробили філії, які собою представляють по 1-2 кабінети. Приміщення забрали і в подальшому передадуть їх на інші цілі. Штат стоматологів суттєво скоротили. Так у даному філіалі працюють лише 9 чоловік.

У кременчужан це рішення викликало сильне обурення. Згодом навантаження на клініку що на Київській зросло, запис пацієнтів ведеться на 2 тижні наперед.

Тож депутат Оксана Піддубна подала зяву до суду з приводу руйнівних дій міської влади. Наразі триває судовий процес.

Як повідомляють у міськвиконкомі, у філії надають послуги терапевта, хірурга, ортопеда тощо. Рентгену у них немає, тому його будуть робити на обладнанні поліклініки - на першому поверсі

Керівник Кременчуцького міського стоматологічного центру Олександр Стукала пояснює, що кожен стоматолог щодня приймає до 10 пацієнтів,  а хірург - до 15 пацієнтів.

В стоматологічному відділенні передбачено надання 20 безкоштовних послуг 14 пільговим категоріям кременчужан. Надання цих послуг компенсуватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

Головний медик міста Максим Середа доручив відновити роботу 2-х ліфтів та упродовж місяця провести моніторинг відвідувань, врахувати всі зауваження та побажання пацієнтів, щоб вдосконалити систему надання стоматологічних послуг громадянам.

стоматполіклініка філія моз лікарі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
504 просмотра в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии