• Головна
  • Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся з кременчужанами
14:54, 1 березня 2019 р.
Надійне джерело

Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся з кременчужанами

Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся з кременчужанами

Людей справи поєднала у собі партія «Основа». Об’днавши людей, за чиїми плечима –репутація, успішні проекти, створені підприємства й робочі місця пропонують на пост Президента України того, хто спроможний відновити країну.

Сергій Тарута йде у Президенти і тому завітав до Кременчука, щоб поспілкуватися з мешканцями міста. Він має багаторічний досвід роботи у сфері промисловості, економіки, та керівництва. Кандидат обіцяє, що з його приходом країна запрацює. Тож мешканці Кременчука прийшли поспілкуватися, щоб дізнатися про механізми реалізації обіцянок .

Сергій Тарута розповів про себе та свою команду:

- Я розумію, що не всім подобаються вибори, але без виборів не буде нашої країни. Ми, разом з командою, вирішили піти в політику, щоб спробувати щось змінити. Багато політиків пропонують вили, або інші засоби для подолання економічної кризи, але вони не працюють.

Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся з кременчужанами , фото-1

Сергій Олексійович починав свій трудовий шлях з раннього дитинства, коли допомагав батькам по господарству. Згодом пішов навчатись у Металургійний інститут, а потім на роботу – на «Азовсталь». Там піднявся у посаді з майстра цеху до директора з зовнішньоекономічної діяльності.

- Коли вдалось вивести підприємство з кризи і зробити його одним з найкращих в Східній Європі, ми вийшли на міжнародну арену. Мене запросили у Донецьк. Згодом ми заснували транснаціональну компанію, яка виводила великі промислові підприємства з кризи, за 5-7 років, і перетворювали у високотехнологічні виробництва. Я будував заводи в Індонезії, Угорщині, Польщі, Данії, Македонії, Африці, в Америці, Австралії…

 Весь успіх базувався на довірі і репутації. Ці показники – запорука успіху для будь-якої влади. Без міцної економіки країна не має майбутнього.

- З початком агресії на Донбасі, усе, що там було пов’язано зі мною, було захоплено. У Маріуполі були реальні бойовики. Тоді маріупольці попросили мене представляти їх інтереси у парламенті. В парламенті я побачив осіб, які можуть дуже красиво говорити, але у житті ніколи нічого не робили. Націоналізм, радикалізм, популізм у країні дуже зашкалює. Звичайно, якщо ми не можемо заробити, то будемо лізти у боргову халепу. Якщо не навести лад, то ми не зможемо жити з багатшими сусідами в умовах конкурентного ринку.

Ми хочемо принести – мир, злагоду та довіру. Ми не хочемо їхати з нашої країни, бажаємо боротися за майбутнє і плануємо побудувати квітучу та соціально-справедливу державу на своїй землі. Ми розробили Стратегію розвитку України до 2030 року і знаємо, як її реалізувати.

Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся з кременчужанами , фото-2

 Сергій Тарута також представив своє бачення відносно розвитку енергетичного ринку

- Україна має колосальні родовища газу, ми можемо добувати не тільки для себе, але й на експорт. Раніше Україна видобувала більше 70 млрд кубометрів газу. Наразі добуваємо тільки 21 млрд кубометрів, з них Харківська область – 10,5 млрд кубометрів, та близько 8 млрд кубометрів видобуває Полтавська область. Нам потрібно інвестиції в сектор, до 3,5 млрд. доларів, тоді збільшимо видобуток газу до 31 млрд кубометрів. Але замість того, щоб забезпечувати себе газом, влада сидить на кредитуванні.

Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся з кременчужанами , фото-3

Що буде зроблено для кардинальних змін у Країні, коли ви станете президентом?

- У мене і моєї команди на відміну від більшості інших кандидатів є чітка програма. Ми розробили план, що робити у перший день, у другий і так далі. Мир, благополуччя, довіра – це те, що ми бажаємо нести у кожну сім’ю. Спершу ми подамо у парламент проект закону про імпічмент президента, зняття депутатської недоторканності. Також потрібно змінити повноваження президента, адже він бореться, щоб забрати усі ресурси на себе: поставити своїх міністрів під себе, розставити своїх людей. Нам потрібний президент, який став би арбітром,а не узурпатором.

Наприкінці зустрічі Сергій Тарута подякував присутнім та додав:

- Без репутації, без сильної команди ми не можемо побудувати країну

Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся з кременчужанами , фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тарута #Президент #Основа #вибори
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...