• Головна
  • Діти та підлітки Кременчука можуть підзаробити влітку. Подати заяву можна через ЦНАП
12:58, 7 березня 2019 р.
Надійне джерело

Діти та підлітки Кременчука можуть підзаробити влітку. Подати заяву можна через ЦНАП

Діти та підлітки Кременчука можуть підзаробити влітку. Подати заяву можна через ЦНАП

З 11 березня 2019 у Кременчуці прийматимуть документи від охочих підзаробити влітку дітей та підлітків.

ЦНАП розпочинає реєстрацію учасників громадських оплачуваних робіт для учнівської та студентської молоді, організованих під час літніх канікул та у вільний від навчання час у Реєстрі банку даних.

Перевага при працевлаштуванні надається кременчуцьким дітям із сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із східних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Оплата їхньої праці здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

       У 2019 році подачу документів спростили:

• заяви подаватимуться через ЦНАП у зручний для заявника час.

• довідку про реєстрацію місця проживання дитини, виключену у пакет необхідних документів, адміністратор роздруковуватиме з Реєстру громади міста Кременчука на прийомі (попередньо замовляти не потрібно) та додаватиме її до необхідного пакету документів (за умови внесення інформації про особу до Реєстру).

Послугу 25-14 можна замовити одним із зручних способів:

• особисто, за пред’явленням документа, що посвідчує особу (для повнолітніх осіб), одним із батьків для дітей віком від 14 до 18 років;

• уповноваженим представником за пред’явленням документа, що посвідчує особу та довіреності, в якій чітко визначені юридичні дії, які належить вчинити повіреному;

• через особистий кабінет на сайті ЦНАП.

Додаткову інформацію щодо реєстрації у банку даних та організації робіт можна отримати у фахівців Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (вул. Академіка Маслова, буд.15/4, тел.: 3-21-50, 096-728-42-08, е-mail: [email protected]).

Діти та підлітки Кременчука можуть підзаробити влітку. Подати заяву можна через ЦНАП , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #гроші #праця #кременчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...