У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина

У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , Эвелина Яблонська

Під час виборів у горішніх Плавнях у Володимира Петрова вкрали 10 голосів та віддали їх Петру Порошенко.

 Чи то навмисно, чи помилково, але 10 голосів не дорахувалися. Про це повідомляє кременчужанин Сергій Костецький, який був представником на виборах від кандидата Киви на 150 окрузі.

«Шановні як Вам таке... А ми кажемо чесні вибори...

Особисто я як довірена особа кандидата в Президенти України І.В. Киви по 150 округу виявив розбіжність між протоколом і даними ЦВК голосів на користь діючого Президента України. Це Полтавська обл.,( м. Горішні Плавні та м. Кременчук).Відповідно по даним ЦВК виставлених на табло Порошенко по 150 округу отримав 9699 голосів, а в протоколі який я отримав після отримання підрахунку голосів по 150 виборчому округу значиться 9689 голоса. ( різниця в 10 голосів ).

Як Вам таке???

Після детального вивчення протоколу мною встановлено що голоса виборців було відібрано у кандидата на пост президента України Петрова Володимира Володимировича.

Що це???

Халатність працівників ЦВК чи підробка протоколу???

Не даром підписання протоколу після висвітлення офіційних результатів голосування по 150 округу так довго затримувалось. ...

Дивіться скриншот офіційних даних ЦВК і завірених копії протоколу голосування. Після такого у мене є багато сумнівів по правдивості проведених виборів????

Шановна громада України, особливо стосується це громадян які приймали участь в виборах в якості спостерігачів, представників чи довірених осіб кандитатів у Президенти України уважніше перевірте отримані Вами копії протоколів і даних ЦВК. При виявлені фактів підміни даних звертайтесь в органи МВС та публікуйте свої розслідування в соцмережах. Тільки так ми доб’ємся щоб були вибори президента України чесними. Нехай переможе той кого в більшості підтримають громадяни України.

У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , фото-1 У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , фото-2 У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , фото-3 У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , фото-4 У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , фото-5 У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , фото-6 У Володимира Петрова голоси "вкрали", а додали Петру Порошенку, - розслідування кременчужанина , фото-7
вибои 150округ горішніплавні кременчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
167 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии