В Україні підвищать вимоги до будівництва висотних будівель

В Україні підвищать вимоги до будівництва висотних будівель, Эвелина Яблонська

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ  України Лев Парцхаладзе заявив про наміри на законодавчому рівні затвердити вимоги до будівництва будинків. Відтак пропонується державними будівельними  нормами  встановити вимоги щодо жорсткості сталевих та сталезалізобетонних конструкцій для проектування каркасів висотних будівель.

Наразі у нормах щодо проектування висотних будівель вимоги щодо жорсткості несучих конструкцій сформульовані лише для залізобетонних каркасів.

 Проте сучасні технології та рішення дозволяють використовувати у висотному будівництві й інші матеріали, зокрема, сталь та сталезалізобетон. Тому у проекті нових ДБН ми пропонуємо прописати відповідні вимоги і для цих конструкцій. Це дозволить збільшити несучу спроможність таких висотних будівель як мінімум на 20% і, звичайно, настільки ж, підвищить їх надійність та безпеку», — написав він.

Він пояснив, що це дасть можливість розробляти різні планувальні та архітектурні рішення, удвічі швидший монтаж, ніж у випадку із залізобетоном, і можливість проводити будівництво у будь-який сезон

будівництво висотки дбн парцхаладзе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
26 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии