
15:44, 12 квітня 2019 р.
"Заборгованість населення за газ сформована незаконними діями облгазів" - Андрій Рева

Заборгованість населення з проблемою нарахування субсидій не пов'язана. Про це сьогодні, під час години запитань до уряду, заявив міністр соцполітики Андрій Рева.
«Заборгованість населення, яка є особливо за газ, багато в чому сформована не постановою про субсидії, а незаконними діями облгазів, які ігнорують 42 постанови НКРЕКП щодо незаконного донарахування обсягів газу, які вони свавільно нарахували населенню. Це мільярди гривень», - сказав він.
Також міністр повідомив, що після завершення опалювального сезону до постанови про субсидії будуть внесені зміни.
Втім, безготівковий і готівковий механізми монетизації субсидій існуватимуть і надалі, - зазначив пан Рева.
А от ті, хто має заборгованість, то після сплати заборгованості або реструктуризації заборгованості, їм протягом року буде надаватися субсидія в безготівковій формі".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
12:10
2 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
14:22, 2 грудня
508
22:04, 26 листопада
21:58, 26 листопада
4