Фантастичні правила для водіїв та автошкіл прийнято Кабміном

Фантастичні правила для водіїв та автошкіл прийнято Кабміном, Эвелина Яблонська

Кабмін змінив вимоги до підготовки водіїв, протягом півроку вони запрацюють.

Тепер складання іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами буде фіксуватися на відео.

Практику здавати треба буде тільки там, де здавав теорію, тепер це не можливо в іншому закладі.

До 2-ох років скорочується термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Тепер отримати або обміняти посвідчення водія неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.

Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття. До журналу матиме доступ МВС.

Для шкіл:

Тепер не треба у територіальних сервісних центрах МВС купувати бланки свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів;

Акредитацію проводитиме не  Головний сервісний центр  МВС, а регіональні сервісні центри МВС, а  механізм акредитації закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти та науки спрощено.

Тепер всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.

дтп кременчук автомобіль поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
352 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии