Хто заробляє на кременчуцьких підприємцях?

Хто заробляє на кременчуцьких підприємцях?,  Близнюк Анна

Найближчим часом міськвиконком прийме рішення стосовно розміщення чотирьох торговельних павільйонів ТОВ «ПІК-18» по вул. Олександра Халаменюка, в районі майданчика для відстою міжміського маршрутного автотранспорту.

Так, на сайті Кременчуцької міської ради вже опублікували чотирипроекти рішень «Про погодження розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди».

У документах йдеться про чотири павільйони, що будуть розміщуватися на площі у 165 метрів квадратних, а площа самих споруд – 120 кв. м, тобто по 30 метрів квадратних кожен.

А обговорювалося питання про доповнення до переліку місць розміщення стаціонарних споруд для реалізації товарів місцевих виробників рішення виконкому міської ради від  19.09.2014 №549, де мова йшла про ті ж павільйони, ще на засіданні виконкому Кременчуцької міської ради 12 січня.

Як відомо, одним із засновників ТОВ "ПІК -18" єДон Андрій Олександрович- братдружини першогозаступникаміського голови Пелипенка В. М. Втім, територія, на якій будуть будувати павільйони, теж перебуває в орендіу товариства. Тож,виходить, що за оренду цих павільйонів місцеві підприємці сплачуватимуть кошти орендодавцю - фірмі "ПІК 18".

ТОВ"ПІК-18" торговельніпавільйони погодження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
225 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии