• Головна
  • Депутати шукатимуть кременчуцький пісок у комунальників та у турків: загубили на мільйони гривень
15:27, 15 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Депутати шукатимуть кременчуцький пісок у комунальників та у турків: загубили на мільйони гривень

Депутати шукатимуть кременчуцький пісок у комунальників та у турків: загубили на мільйони гривень

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань екології, містобудування та архітектури під голововуванням депутата Руслана Ульянова.

На ньому доповідав представник з річпорту. Так депутати підняли питання про те, скільки піску видавалося на місто на потреби облаштування дитячих майданчиків, на благоустрій, тощо.

Керівник УЖКГ повідомив, що у минулому році брали 500-600 тонн. Брали для посипання доріг на зиму та влітку для дитячих майданчиків по запиту депутатів.

- Якийсь облік ведеться цього піску? Якщо не ведеться, поясніть, чому! - попросив Руслан Ульянов. У проекті рішення йдеться про пісок на загальну вартість 548 тисяч гривень.

- Якщо опублікована переписка нардепа Шаповалова, то зрозуміло, чи йде облік піску, чи ні, - підкреслила Оксана Піддубна, натякаючи на опубліковані фотографії з сесії міської ради у виданні Цензор.нет. Варто пояснити читачам, що тоді у травні 2018 року пан Шаповалов переписувався з кимось у телефоні. Видання написало:

Тем временем, нардеп ("Видродження") Юрий Шаповалов отправил предупреждение абоненту Юра Фин о том, что "по нам работает столичный ОБЕП".

Юрий Шаповалов: В городе столичный ОБЕП, работают по нам. Аккуратно! Особенно телефон

Юра Фин: Ок. Турки одумались, просят по 10 машин песка в день, мы подтвердили

Юрий Шаповалов: Отлично! Вчера эмре обещал 300-500 т скинуть

Юрий Шаповалов: Получите...  (набирает)

Тож Оксана Піддубна почала виказувати свої припущення, що пісок мабуть вже у турків. Депутат заявила, що вже подавала запит з вимогою до Шаповалова відзвітувати про те, що за переписка то була. Натомість цей запит підтримала лише депутат Ганна Павленко. 

Олександр Роженко здивувався, що така подія дійсно мала місце, він вперше чув. 

До Піддубної зверталися мешканці міста, вони повідомляли, що на дитячі майданчики не видавали, а продавали пісок по 80 грн за мішок, хоч мали давати безкоштовно.

Керівник УЖКГ Іван Москалик повідомив, що використання піску зменшується, на зиму використовується сіль, всього 35-38 вагонів по 68 тонн у кожному використали солі за минулий період. Наразі використання піску зменшується, адже воно є менш ефективним.

У той самий час Руслан Ульянов задав питання, можливо треба не зменшувати замовлення піску, а приймати його повністю та передавати на баланс комунального підприємства, яке може його продавати.

Тож депутати проголосували за запит, просили надати звіт про використання піску, адже у грошах невикористаний залишок - це близько 750 000 грн за минулий рік.

- Пісок ввесь час використовувався без обліку, - наголосив Руслан Ульянов.

Олександр Роженко запропонував продавати залишки піску, який виділяють на місто, адже це не менше 1,5 мільйони гривень за два роки.

Руслан Ульянов зробив зауваження спеціалістам виконкому, щоб щоразу додавався звіт про використання піску у подальшому, а наразі жодного додатку з звітом не надано.

Представник виконкому зауважив, що пісок є, але його видавали хто скільки просив. Якось не чітко звучала відповідь, чи зможуть надати звіт про облік отриманого і використаного піску. 

Тож на наступному засіданні комісії депутати будуть розбиратися, чому у даному питанні стільки недопрацювань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пісок #депутати #кременчук #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...