Дистанційна освіта для школярів Кременчука

Чи існують школи дистанційного навчання в Україні? Як вибрати дистанційну школу в Кременчуці? Чим відрізняється онлайн школа від звичайного навчального закладу? Як вчинити в дистанційну школу в Україні?

Шкільна освіта в Україні - досить чутливе та гостре питання, на яке давно звертають увагу як батьки, так і викладачі. Основна задача загальноосвітнього навчального закладу полягає у формуванні в учнів бажання вчитися, твердого фундаменту базових знань з основних предметів, вміння вести себе в колективі. На жаль, далеко не всі школи, відверто кажучи, добре справляються зі своїм обов'язком.

Проблем у цій сфері дуже багато: професія шкільного вчителя непрестижна і погано оплачується, лунає маса критики в сторону розбалансованої програми навчання, фінансування державних навчальних закладів залишає бажати кращого. Особливо гостро це проявляється в регіонах, де можливість перейти в сильнішу школу сильно обмежена. Саме в таких умовах найбільш широко розкриваються можливості дистанційної школи в Україні.

Що таке дистанційна школа?

Ідея зробити школу в якій зможуть навчатися діти з усього світу, незалежно від фактичного проживання - аж ніяк не нова. Подібні проекти не тільки існують, але і добре зарекомендували себе в США, Канаді, Китаї, Японії, Німеччини та Великобританії.

За допомогою сучасних технологій в цифровому вигляді можна надати учневі все необхідне: відео-лекції, інтерактивні індивідуальні вправи, організувати групові завдання в віртуальному класі, або за допомогою відео чату, підтримувати індивідуальний темп і надавати необхідні консультації викладача.

Кременчук: дистанційне навчання в школі

І хоча практика дистанційного навчання вже відпрацьована і відома, для української освітньої системи вона поки що досить інноваційна. Лідерами в цій сфері є приватні гімназії, НВК та ліцеї які володіють достатніми ресурсами для впровадження закордонних напрацювань, належним технічним оснащенням і цифровою навчальною базою, співпрацюють з компетентними педагогами. Серед таких навчальних закладів, мешканці Кременчука можуть звернути увагу на:

  • Дистанційна школа «Оптіма»

Хто може вчиться: всі бажаючі з 1 по 11 клас.

Як вчинити: Для вступу до 9го класу необхідно тільки заява, фотографія і характеристика (якщо є). Для старших класів потрібно свідоцтво про освіту.

Як подати документи: Подати документи в «Оптіма» можна особисто, або через інтернет

Ціна навчання: 3000 гривень / місяць

Документ про закінчення: Випускники отримують документи про освіту державного зразка.

Адреса школи:https://optima.school/

В освітньому Центрі «Оптіма» реалізована європейська модель дистанційного навчання, яка поєднує сучасні інтерактивні технології та кращу навчальну базу. Саме це в поєднанні з кращими викладачами і гнучкою програмою дозволяє вихованцям центру добре проявляти себе на олімпіадах, в міжнародних проектах, на ЗНО. Завдяки партнерству з американськими і канадськими школами, «Оптіма» пропонує додатково отримати іноземну освіту, поступити в одну з американських або канадських шкіл, де, по завершенню навчання, отримати відповідне свідоцтво про освіту.

  • Приватна школа «Афіни»

Хто може вчиться: всі бажаючі з 1 по 11 клас.

Як вчинити: Для вступу до школи до 9го класу необхідно тільки заява, фотографія і характеристика (якщо є). Для старших класів потрібно свідоцтво про освіту.

Ціна навчання: 90000 гривень / рік

Документ про закінчення: сертифікат ЗНО та свідоцтво держ. зразка.

«Афіни» - це масштабний київський приватний проект, в рамках якого можливо, як денне, екстернат, так і дистанційне навчання. «Афіни» хоч і можна порівняти за якістю навчання з «Оптима», але вартість навчання в цьому закладі значно дорожче. Крім базових знань, «Афіни» пропонують своїм вихованцям участь в секціях, міжнародних проектах і олімпіадах. При виборі дистанційної форми, учневі доведеться особисто відвідувати контрольні роботи тричі на рік.

  • Державні школи з дистанційною або заочною формою навчання

Популяризація такої форми навчання торкнулася багатьох державних навчальних закладів. Вже сьогодні багато шкіл складають програми і плани, готують матеріали для можливості вчити дистанційно. Передбачається, що така форма може бути використана як допоміжна до традиційного, денного учбового процесу, в «карантинний» час та ін. На жаль, поки рано говорити про дистанційне навчання в державних школах як основну форму, яка відповідає всім вимогам та очікуванням.

Незважаючи на це, і в державному секторі існують проекти, які добре показали себе, змогли досягти непоганих результатів. Слід підкреслити два таких навчальних закладів для учнів середніх і старших класів: Міжнародна Українська Школа »і ЗОШ №328 (м.Київ).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
126 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии