Один лякає армагедоном, інший каже, все буде "зашибісь", а після 21 квітня буде 22! Тимошенко стала блогером

Один лякає  армагедоном, інший каже, все буде "зашибісь", а після 21 квітня буде 22!  Тимошенко стала блогером, Эвелина Яблонська

Після того, як кандидати у президенти  відкрили для України таку цікаву практику, як відео-звернення через соцмережі у вигляді батлу, від сучасних тенденцій не відстає народний депутат Юлія Тимошенко.

Відтак вона вже вдруге випускає своє звернення. І варто сказати, непоганий початок для старту на дорозі до блогерства.

Цього разу Тимошенко усіх заспокоїла. Вона пояснила, що усі в країні і навіть члени її родини запекло сваряться на тему, за кого голосувати. Вона підозрює, що подекуди доходить до рукоприкладства.

"Один кандидат лякає, що після виборів у президенти буде армагедон, другий кандидат говорить про те, що після виборів все буде зашибісь! Не буде не першого не другого, після 21 квітня наступить 22 квітня. Нам треба повернутися з політичної війни! Припинити цей політичний передоз у нашому житті і більше не задавати питання за кого голосувати у 2 турі! Тому що математика великих чисел вже говорить про те, що в 2 турі переможе Володимир Зеленський і це об’єктивна реальність. Треба думати як з цим жити. Але набагато ціннішим є зберегти наші стосунки, нашу дружбу. Адже саме єдність є запорукою того, що в Україні буде все добре, а не чергові вибори президента.

Ми всі разом Україна і відбулися як незалежна держава! Ніякі вибори президента у нас цього не заберуть. Ми вже довели, що як країна можемо протистояти будь яким авториторизмам, будь яким режимам, будь яким змінам курсу.

Будьте спокійними! Я вірю, що в нас все буде добре! Життя продовжується і у нас все може бути тільки гаразд!!"

Квитки на дебати вже у розповсюдженні, або Зеленський про розкол командою Порошенко суспільства

політика влада вибори 2019
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
274 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии