• Головна
  • Про що слід пам'ятати, коли подорожуєте літаком. Правила безпеки
15:50, 7 травня 2019 р.
Надійне джерело

Про що слід пам'ятати, коли подорожуєте літаком. Правила безпеки

Про що слід пам'ятати, коли подорожуєте літаком. Правила безпеки

У зв’язку з останніми подіями у сусідній державі та з огляду на те, що скоро більшість українців будуть подорожувати на літній відпочинок, хотілось би нагадати правила поведінки пасажирів у надзвичайних ситуаціях.

Якщо ж сталася якась несправність чи аварійна посадка, пам’ятайте, багаж не вартий вашого чи чийогось життя. Не тягніть з собою речі, краще допоможіть іншим врятуватися.

Речі купите нові, адже авіакомпанія покриє усі витрати за рахунок страхових виплат.

Крім того, збираючи свої валізи можна надихатися чадним газом, бо літак дуже швидко наповнюється продуктами горіння.

Не блокуйте проходи – краще рятуйтеся!

Й завжди слухайте вказівки екіпажу, оскільки вони проходять спеціальні тренінги і знають тип повітряного судна, на якому ви летите, у них є інформація про те, через які виходи безпечно евакуюватися.

У разі аварійної посадки найбезпечніше посередині салону. Пересядьте туди, не чекаючи якщо є вільні місця.

Також варто уточнити, де знаходиться аварійний вихід та які способи евакуації з салону, чи є кисневі маски чи є засоби порятунку на воді.

Крім того, потренуйтесь застібати та розстібати паски безпеки та не ходіть по салону, бо при маневрі чи аварійній посадці ви травмуєтесь.

Пам’ятайте одяг з натуральної шкіри не так швидко займається як зі штучних тканин, а туфлі на шпильках проткнуть аварійний трап. Одягайтеся у яскравий одяг з натуральних тканин.

Під час аварійної посадки замотайте голову яким-небудь одягом та закрийте обличчя руками й нагніться до колін. Це захистить ваші очі та обличчя від уламків. Після посадки якомога швидше евакуюйтеся.

У разі аварії на великій висоті може наступити декомпресія — падіння тиску повітря в салоні. У такому випадку люди почувають біль у вухах, біль у кишківнику, потепління і пощипування шкіри. Одягніть кисневу маску і менше рухайтеся.

Пам’ятайте, що кисень не почне поступати поки ви не включите його подачу – смикніть за шнур, що тягнеться від маски до запобіжника. Маску закріпіть на голові.

При пожежі повзіть по підлозі якщо є можливість, закрийте ніс й рот вологою хустинкою, тканиною, одягом. На евакуацію у вас буде лише 5 хвилин.

Не панікуйте та бережіть себе й допомагайте іншим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#літак #аварійна_посадка #правила_безпеки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...