• Головна
  • Скарги пацієнтів на ставлення лікарів кременчуцького диспансеру до онкохворих
14:55, 21 травня 2019 р.
Надійне джерело

Скарги пацієнтів на ставлення лікарів кременчуцького диспансеру до онкохворих

Скарги пацієнтів на ставлення лікарів кременчуцького диспансеру до онкохворих

Сьогодні, 21 травня, у мережі Фейсбук Тетяна Ященко написала про кременчуцьких онкологів.

Історії тяжкохворих про їхні "сім кіл пекла", які вони пройшли у онкодиспансері, де лікарі не хочуть брати на облік, запізно ставлять діагнози та призначають слабенькі знеболювальні - не могли залишити нас байдужими.

Про страшну хворобу Наталя знає не з чуток. Жінка багато спілкувалася з рідними хворих й щоразу дивувалася ставленню кременчуцьких лікарів до пацієнтів.

Вона наводить декілька прикладів обслуговування хворих кременчужан у онкодиспансері.

Історія №1

Молода жінка з Кременчука робила операцію з видалення пухлини в грудях у хірургії платної клініки, а коли захотіла стати на облік в онкодиспансері аби прокапатися "хімією" після операції, отримала відмову. Мовляв, де оперувалися, туди і їдьте. 

"Питання! А хіба ми зараз не маємо право вибору і хіба вони мають право відмовити людині, яка за пропискою звертається до них", -обурюється пані Тетяна.

Історія №2

Молодому чоловікові поставили діагноз - рак шлунку, але не в Кременчуці. Зараз його дружині кажуть, що все, нічого не допоможе й це при тому, що сім'я за власні кошти купила необхідні ліки. "Втім, лікарі "тягнуть" дорогоцінний час", - пише жінка.

Історія №3

Юнак (18 років) хворіє, але зараз "сидить" на паліативі (засіб, що дає лише тимчасове полегшення - ред.). Раніше йому виписували знеболюючі, які зовсім не допомагали. Завдяки скаргам матусь-активісток, що допомагають тим, хто потрапив у складні ситуації, уже сьогодні збереться консиліум лікарів, які призначать хлопцю інші ліки.

"Так скажіть будь ласка, хто винен в такому ставленні до людей? Супрун? Порошенко? Або може Малецький з депутатами?" - скаржиться кременчужанка й додає: "Невже дільничний лікар не знає про нестерпні болі при онкології? Невже в онкодиспансер не можна прийти і отримати адекватне лікування, консультацію і хоча б трошки співчуття, віри і надії? Ви ж там працюєте і ніхто інший не знає і не бачить того, що знаєте ви! Онкологи і медпрацівники!"

У коментарях до публікації містяни ділилися своїм гірким досвідом. 

Marina Balas: "Не дивлячись на наявність начебто непоганого онкодиспансеру в Кременчуці, толку з нього ніякого. Може комусь і допоміг, особисто я таких не знаю. І нам теж там не допомогли, причому навіть і не намагалися. Основна проблема всіх лікарів, і не тільки наших місцевих, - повна відсутність людяності! Ні грама співчуття, поваги, бажання допомогти. Вони не не можуть, вони не хочуть навіть напружуватися! Навіть якщо і справді не можете допомогти, можна ж порадити куди звернутися. Вони ж прямим текстом посилають додому помирати. А деякі ще й знущаються, типу завідуючої терапією у 2-й лікарні в Крюкові, змушуючи чоловіка пішки підніматися на 4 поверх всього порізаного і з нефростома в боці тільки тому що не царська це справа завідуючої самої прийти до пацієнта ..... ну і т.д. і т.п, багато різних моментів і жодного позитивного".

Olga Diachenko: "Нам пощастило: лікар дав кілька пластирів з фентанілом, які допомагають при болю. Ось тільки ці пластирі у нього були в наявності завдяки волонтерам, які їх привезли з Італії. І краплі трамадолу. Теж волонтерські. Зараз лише завдяки благодійному фонду "Таблеточки" існує паліатив для дітей".

Раніше ми писали, що кременчужанки збирають кошти на ремонт у Полтавському онкодиспансері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#онко #диспансер #пацієнти #лікарі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...